بهترین خرید با قیمت روز تیرآهن را از کجا بگیریم از نارمک دانلود

بهترین خرید با قیمت روز تیرآهن را از کجا بگیریم؟

این روزها صنعت ساختمان سازی بیش از هر زمان دیگری گسترش پیدا کرده است. علت هم این است که صنعت و تکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده که ما می‌توانیم ساختمان سازی را خیلی راحت‌تر از قبل انجام دهیم. حتماً خیلی از شما می دانید که تیرآهن جزء لاینفک و اساسی ساخت ساختمان‌ها و یا هر سازه دیگری است. در این مقاله تصمیم گرفتیم که راجع به موضوع قیمت روز تیرآهن با شما صحبت کنیم و منبع معتبری را به شما معرفی کنیم که بتوانید بهترین خرید را از آنجا انجام دهید.

تیرآهن چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد قیمت روز تیرآهن با شما صحبت کنیم، بهتر است که یک تعریف دقیقی داشته باشیم. تیرآهن که در زبان انگلیسی به آن  Beam گفته می‌شود، یک پروفیل ساختمانی است. یکی از مصالح کاملاً پایه در صنعت ساخت و ساز محسوب می‌شود که در سایزها و آلیاژهای متفاوت و گوناگون از آن استفاده می‌کنند و از دو بخش بال و جان تشکیل شده است.

تیرآهن ها چه کاربردی دارند؟

خیلی از شما به دنبال قیمت روز تیرآهن می‌گردید؛ اما شاید به طور واضح و دقیق با کاربرد آنها آشنا نباشید. تیر آهن جزء اصلی هر پروژه ساختمانی محسوب می‌شود. زمانی که یک سازه و ساختمان در اختیار دارید که تیرآهن داشته باشد، یعنی در برابر هرگونه تنش به خاطر نیروی برشی یا خمشی مقاومت به خرج می‌دهد. یکی از مهم‌ترین کاربردهایی که می‌توان در مورد تیرآهن نام برد، این است که از آن به عنوان ستون ساختمان استفاده می‌کنند و به طور کل کاربردهای آن شامل موارد زیر است:

 • تیرآهن هاش که برای سکو مورد استفاده قرار می‌گیرد و بال ضخیم‌تری دارد و می‌تواند یک سکوی مستحکم را برای شما بسازد.
 • تیرآهن هاش برای پل‌ها هم مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از بهترین‌ها در برابر شرایط مختلف آب و هوایی است که سایت آهن ماهان در این زمینه بسیار عالی عمل کرده و انواع تیرآهن هاش را برای کاربردهای مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • تیرآهن‌ها برای ساختمان‌های تجاری و فراهم کردن استحکامشان، همچنین برای سازه‌های سبک وزن هم مورد استفاده قرار می‌گیرند و در عرض‌ها و طول‌های مختلف ارائه می‌شوند.
 • از طرفی از تیر آهن برای ساخت کشتی و اسکله هم استفاده می‌کنند، زیرا اسکله کنار دریا نیاز به پایه بسیار قوی دارد و چیزی جز تیرآهن نمی‌تواند این قدرت را فراهم کند.

با وجود همه کاربردهایی که از تیرآهن در این مقاله برایتان بیان کردیم، زمانی شما می‌توانید به اهداف مهم دست پیدا کنید که از منبعی معتبر تیرآهن خریداری کنید. سایت آهن ماهان نه تنها قیمت روز تیرآهن را در اختیار شما قرار می‌دهد، بلکه می‌تواند یک منبع بسیار عالی برای خرید تیرآهن باشد و مطمئن باشید که محصولات آن کاملاً اصولی ساخته و تولید شده‌اند و عرضه می‌شوند.

قیمت تیرآهن بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

همانطور که گفتیم سایت آهن ماهان یکی از منابعی است که قیمت روز تیرآهن را در اختیار شما قرار می‌دهد اما اینکه چه تیرآهنی را با چه قیمتی بخرید، بستگی به پارامترهای مختلف دارد. پارامترهای خرید تیرآهن که در قیمت آن مؤثر است، شامل موارد زیر است:

 • نوع تیر آهنی که می‌خواهید خریداری کنید که شامل هاش سبک یا سنگین می‌شود
 • آلیاژ مورد نظری که در تیر آهن به کار رفته است
 • برندی که تیر آهن در آن تولید شده است
 • وزن تیرآهن
 • کیفیت
 • نرخ دلار
 • سایز تیرآهن
 • خدمات جانبی
 • وارداتی بودن یا داخلی بودن تیرآهن

موارد بالا عامل تعیین کننده‌ای در قیمت روز تیرآهن هستند؛ اما سایت آهن ماهان کار شما راحت کرده تا هیچ تیرآهنی را گران‌تر از آنچه که باید، خریداری نکنید. بعلاوه اینکه خیالتان از بابت کیفیت هم راحت خواهد بود.

کلام آخر

همه اطلاعات این مقاله باعث شد که متوجه شوید قیمت روز آهن بر اساس عوامل مختلفی تعیین می‌شود و در نتیجه شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که در چند منبع مختلف با قیمت ثابت مواجه شوید؛ اما برای اینکه بتوانید با اعتماد کامل، خرید خود را انجام دهید، سایت آهن ماهان را به شما پیشنهاد کردیم که یکی از بهترین‌ها در این زمینه است و تمام نکات را برای تعیین قیمت تیرآهن، مد نظر قرار می‌دهد.

Rate this post

دیدگاه ها