خرید سبد حصیری جانونی شمالی از نارمک دانلود

خرید سبد حصیری جانونی شمالی

اگر از آن دسته افرادی هستید که به سبد حصیری علاقه مندید، می توانید آنها را از شهر های شمالی کشور خرید کنید. سبد های حصیری را با استفاده از ساقه های نی به هم می بافند و این محصولات زیبا و کاربردی را خلق می کنند.

محصولات حصیری با توجه به نوع ساخت و مدل آن ها کاربردهای متفاوتی دارند مثلا از سبد حصیری برای حمل نوزاد استفاده می شود همچنین برای لباس های چرک، قرار دادن وسایل پیک نیک و…

علاوه بر این ها می توانید با خرید سبد حصیری در تزئینات خانه خود استفاده کنید و زیبایی خانه خود را چند برابر کنید. سبد های حصیری به دلیل اینکه از مواد اولیه طبیعی استفاده شده و به دست بانوان خوش ذوق کشورمان با دقت ساخته شده بسیار با کیفیت، با دوام و با ارزش هستند.

کنف هم گیاهی است که فقط در حصیر بافی مورد استفاده قرار می گیرد و زمان مناسب استفاده از آن وقتی است که برگ ها و ساقه هایش زرد شده باشد. از تمام این گیاهان در حصیر بافی استفاده می کنند و نتیجه کار به ذوق و هنر بافنده برمی گردد. به دلیل اینکه در ساخت این حصیرها از گیاهان طبیعی استفاده شده نگهداری از آن هم اهمیت دارد.به طوری که از آن باید در برابر حرارت، آتش، اشیاء تیز مانند چاقو و نظیر این ها محافظت کرد.

در شستشوی آن هم نیازی به استفاده از مایعات شوینده قوی نیست و آب ولرم برای تمیز کردن آن کفایت می کند.

سبد حصیری جانونی

جنس به کار رفته در سبد حصیری جانونی بسیار مقاوم و سبک است. سبد حصیری برای مناطق گرمسیر و رطوبت خیز بسیار مناسب بوده و باعث جلوگیری از کپک زدن و فاسد شدن مواد غذایی می شود.

سبد حصیری جانونی شمالی

فواید استفاده از سبد حصیری جانونی این است که به راحتی شسته می شود، سبک است و به دلیل استفاده از الیاف طبیعی ماندگاری مواد غذایی بهتر و بیشتر می شود. استفاده از سبد حصیری نان برای مواقع مسافرت گزینه خوبی است. با استفاده از این سبد حصیری می توانیم از صنایع دستی کشور مان حمایت کنیم.

به دلیل استقبال بی نظیر افراد، خرید سبد حصیری برای مصارف گوناگون بسیار انجام می شود.

برخی از سبد های حصیری برای استفاده نان و بعضی دیگر برای نگهداری سبزیجات ساخته شده اند و هر یک استفاده مخصوص به خود را دارند. سبد های حصیری به دلیل اینکه از مواد اولیه طبیعی در ساخت آنها استفاده شده و هیچ گونه مواد شیمیایی در آنها به کار نرفته، دیگر نیازی به نگرانی در این مورد نیست که ممکن است با قرار دادن نان داغ در این ظروف مواد شیمیایی پس بدهند.

همچنین با استفاده از این ظروف در داخل سفره می توان از به هم ریختگی و پاشیدگی نان ها در وسط سفره جلوگیری کرد.

صادرات سبد حصیری شمالی

استانداردهای لازم برای صادرات سبد حصیری شمالی بسیار زیاد می باشد مثلاً این سبد ها باید از مواد اولیه ی بسیار با کیفیت تولید شوند تا محصولاتی با کیفیت ایجاد شود و هم چنین باید دارای قیمت مناسب باشند، این سبد حصیری شمالی بسیار مشهور و پرآوازه می باشند به طوری که آوازه ی آن ها در کل نقاط ایران و جهان پیچیده است ، این سبد ها قابلیت شست و شو دارند و به راحتی می‌توانید آن ها را بشویید.

بدون آن که خراب شوند، در تولید این سبدهای حصیری زحمت های بسیار زیادی کشیده می شود که با وجود این، قیمت آن ها مناسب می باشد اگر می خواهید این محصولات را با قیمت مناسب خریداری نمایید حتما آن‌ها را به صورت مستقیم و بدون وجود واسطه و از طریق این سایت سفارش دهید، زیرا در این روش خرید هیچ گونه واسطه و دلالی وجود ندارد، بنابراین نیازی نیست هزینه های اضافی به دلال ها و واسطه‌ ها پرداخت نمایید.

سبد حصیری جانونی شمالی

که این هم به سود شما خریداران و هم به سود تولید کنندگان می باشد زیرا محصول با کیفیت را با قیمت بسیار ارزان به دست خواهید آورد و هم چنین در خرید اینترنتی و آنلاین دیگر نیازی به صرف زمان و هزينه ی اضافی برای رفت و آمد و مراجعه ی حضوری نخواهید داشت و به راحتی می توانید سبد حصیری مورد نیاز خود را، از داخل این سایت که تنوع محصولات نیز بسیار بالا می باشد انتخاب کرده و سفارش دهید که در کوتاه ترین زمان ممکن به دست تان خواهد رسید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه ها