هدیه روز مادر چی بخریم از نارمک دانلود

هدیه روز مادر چی بخریم؟

روز زن یکی از مناسبت های مهم برای ما ایرانیان است. در این روز خانواده ها در تکاپوی خرید کادو روز زن برای مادر یا همسر و سازمان ها به خرید کادو سازمانی روز زن برای کارمندان خود می پردازند. این روز یک اتفاق مهم برای ما ایرانیان است. روزی که به ما فرصت قدردانی از زنان اطرافمان را می دهد و در عین حال یک اتفاق مهم برای زنان جامعه ما است.

معایب خرید حضوری کادو و هدیه روز زن

از جمله مشکلاتی که در زمینه خرید هدیه وجود دارد این است که اغلب ما برای خرید هدیه روز زن، ساعت های زیادی را در فروشگاه ها و پاساژهای شهر بدون پیش زمینه قبلی از کادویی که می خواهیم، می گذرانیم. برخی از ما نیز ساعت ها به دنبال هدیه ای هستیم که علاوه بر اینکه طبق سلیقه مخاطبمان باشد از پس هزینه آن نیز برآییم. اما در نهایت بعد از ساعت ها بازارگردی و خستگی، به هدیه ای که برای روز زن مناسب باشد، دست پیدا نمی کنیم. پس محل دیگری را انتخاب می کنیم و اگر خوش شانس نباشیم و باز هم هدیه ای که می خواهیم را پیدا نکنیم، باید ساعت ها و روزهای دیگری را برای خرید کادو روز زن سپری کنیم.

مشکلات سرچ کردن بی هدف در فضای مجازی نیز نمی تواند کمتر از مشکلات خرید حضوری باشد. در واقع جست و جو هدیه زمانی برای ما مناسب است که بدانیم دقیقا به دنبال چه چیزی و در کجا هستیم، اما وقتی که هنوز تصمیم درستی برای خرید هدیه روز زن نگرفته ایم، سرچ کردن گاهی بی فایده و سردرگم کننده تر نیز می شود. برخی از مشکلات خرید حضوری همچنین شامل موارد زیر می شود.

 • صرف وقت زیاد
 • مجبور به گرفتن مرخصی های ساعتی و روزانه
 • سردرگمی در میان دنیایی از هدایا و لوازم کاربردی
 • گیر افتادن در ترافیک های طولانی
 • صرف زمان و هزینه بالای رفت و آمد
 • و…

مزایای خرید آنلاین در فروشگاه اینترنتی هدیه و کادو اکسیتو

همانطور که در بالا نیز بدان اشاره نمودیم، پیدا کردن یک هدیه خوب برای روز زن در میان انواع لوازم شخصی، لوازم کاربردی، لوازم آشپزخانه و … مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه است. به همین جهت فروشگاه اینترنتی اکسیتو با طراحی یک محیط مناسب برای خرید آنلاین هدیه روز زن، پروسه وقت گیر و خسته کننده خرید حضوری را به پروسه ای شیرین، ساده و آنی تبدیل نموده است. از مزایای خرید غیرحضوری کادو برای روز زن می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • خرید هدیه در کمترین زمان ممکن و صرف کمترین وقت در هر مکان و جغرافیایی که هستید.
 • دسته بندی هدایای روز زن در دو بخش کادو برای خانم ها و هدیه سازمانی برای روز زن.
 • بسته بندی، تزیین و طراحی تمام پک های هدیه.
 • ارسال هدیه درب منزل یا هر مکانی که شما بخواهید.
 • دسترسی به انواع پک های هدیه از پک هدیه ارزان قیمت روز زن تا پک گرانقیمت روز زن
 • پک های متفاوت برای سلایق و نیازهای متفاوت با رنج قیمتی متفاوت
 • پک های سازمانی با قابلیت شخصی سازی با لیبل و یا استیکر
 • امکان حک اسامی کارمندان بر روی پک یا المان هایی مانند خودکار یا خودنویس برای سازمان ها
 • و …

 

خرید کادو روز زن علاوه بر اینکه برای آقایان یک پروسه سخت و سردرگم کننده است، یک پروژه زمانبر و فرسایشی برای سازمان های دولتی و خصوصی نیز هست. چرا که برخی از سازمان ها به مناسبت روز زن، به خرید کادو سازمانی می پردازند تا زمینه قدردانی را از بانوان شاغل با یک هدیه خاص در محل کارشان فراهم آورند.

مزایای خرید آنلاین در فروشگاه اینترنتی هدیه و کادو اکسیتو

اکسیتو علاوه بر ارائه پک های هدیه به مناسبت روز زن، این امکان را فراهم نموده است تا در صورت دلخواه هر هدیه ای که در سایت می بینید را به صورت تک نیز خریداری نمایید.

همچنین همگی گیفت های کادویی روز زن، قابلیت تغییر طبق سلیقه شما عزیزان را دارند. درحقیقت شما می توانید با کم یا اضافه کردن المان های هر یک از پک ها، پک کادو تبریک روز زن دلخواه خود را سفارش داده و تحویل بگیرید.

سازمان ها نیز این امکان را دارند تا هدایای سازمانی روز زن را شخصی سازی شده و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند و یک اتفاق خوشایند را برای کارمندان خود رقم بزنند.

 

معرفی هدیه روز زن

خانواده های ایرانی در روز زن به مراتب بیش از سایر روزها به تکریم مقام زن می پردازند. برای مادر، همسر و سایر اعضا خانواده اعم از مادر زن یا مادر شوهر و همچنین تازه عروس خود هدیه می خرند و سعی می کنند این روز باشکوه را در کنار عزیزانشان به خوبی جشن بگیرند.

علاوه بر خانواده ها، سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی نیز به مناسبت روز زن هدایایی را تدارک می بینند و بخشی از زمان کاری را به تکریم و تجیلی از بانوان می پردازند. البته که انتخاب یک هدیه مناسب برای روز زن به کارمندان آن هم با تعداد بالا مشکل و سخت است و به همین دلیل تیم اکسیتو با معرفی پک های سازمانی مناسب برای بانوان، مشاوره در زمینه خرید هدیه روز زن، ارائه پک با یک یا چند المان، بسته بندی و تزیین و ارسال بموقع، روندی سریع تر و به مراتب راحت تر را برای ارگان های دولتی رقم می زند.

 • پک کادویی مهتا

مهتا یک پک هدیه بهداشتی آرایشی برای هدیه روز مادر است. این پک شامل روغن آرگان، لوسیون بدن، عطر و… است. پک هدیه مهتا هدیه ای مناسب برای تبریک روز زن است. از این هدیه می توان برای کادو روز زن به تازه عروس نیز استفاده کرد. هدیه ای ارزان قیمت و زیبا که یک یادگاری به یادماندنی خواهد شد.

 

 • پک هدیه سازمانی مهلا

مهلا یک پک هدیه بی نظیر برای هدیه سازمانی روز زن است. هدیه ای که می توانید برای روز زن به مادر یا همسر نیز خریداری کنید. مادران و همسرانی که شاغل هستند و یا از وسایل فانتزی استقبال می کنند.

پک مهلا شامل یک عود سوز زیبای چوبی، یک دفترچه یادداشت با طرح نوستالوژی، پاوربانک و سایر المان های دیگر است.

 

 • پک هدیه سازمانی مدل سرباغ

پک هدیه سرباغ یک کادو خاص و مناسب برای هدیه روز زن به مادر یا کادو روز زن به مادربزرگ نیز هست. این هدیه را المان های زیبایی چون گلدان مسی حکاکی شده، هدیه ای لاکچری برای روز زن به نامزد نیز هست.

 

خرید اینترنتی هدیه می تواند یک اتفاق بی نظیر باشد که بی شک بارها و بارها تکرار گردد. این اتفاق خرید هدیه روز زن را برای همه افراد حتی در شهرها و روستاهای دور افتاده امکان پذیر می کند. همچنین اگر شما جز افرادی هستید که علاقه زیادی به سوپرایز کردن پارتنر یا شریک زندگی تان دارید اما فرصت مناسب برای خریدهای یواشکی و برنامه ریزی های یواشکی را ندارید، خرید آنلاین کادو و هدیه در اکسیتو، این امکان را به شما می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز، هدیه خود را انتخاب، ثبت و در هر آدرسی که می خواهید دریافت نمایید.

خرید اینترنتی هدیه

تمامی پک ها تزیین شده و کادوپچی شده اند و نیازی نیست که برای تزیین هدیه روز زن دچار مشکل شده یا بخواهید از کسی کمک بگیرید. برای ارتباط با اکسیتو می توانید از طریق سایت اکسیتو به آدرس @OXYTO-GIFT ارتباط حاصل نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها