قیمت لپه فله اتیوپی از نارمک دانلود

قیمت لپه فله اتیوپی

در بین مواد غذایی، حبوبات همواره نقش مهمی را در سبد غذایی خانواده ایفا می کند و شاخص ترین آنها لپه می باشد.

غذای سالم و سرشار از پروتئین قطعا نیازمند مواد اولیه با کیفیت بالا می باشد. خرید مواد غذایی به صورت فله ایی معایب و محاسنی دارد؛ مثلا در این مورد می توان گفت که لپه فله ای بسیار مورد قبول در بازار می باشد. مردم معتقدند از نظر کیفیت می توان به لپه فله ای اعتماد بیشتری کرد. زیرا ظاهر آن نمایان می باشد و به راحتی قابل تشخیص است این امتیاز لپه فله ای می باشد. خواص فوق العاده برای بدن دارد؛ در رفع کم خونی و تصفیه کلیه بسیار اثر بخش می باشد فقط باید به این نکته توجه کرد که لپه مانند انواع حبوبات نفخ دارد پس خوب باید خیسانده شود تا نفخ آن گرفته شود. لپه های بسته بندی نیز بر اساس قیمت فروش می توان از کیفیت آن مطلع گردید، زیرا قابل مشاهده نیست فقط بر اساس تجربه خرید قبلی می توان تصمیم گرفت و اقدام به خرید کرد.

لپه بهترین جایگزین برای گوشت و لبنیات است؛ قیمت لپه فله نسبت به گوشت و داشتن خواص پرتئینی به اندازه گوشت باعث شده تا این محصول نسبت به سایر حبوبات در فروش پیشی بگیرد.

لپه اتیوپی

لپه ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و حاوی مقدار زیادی پروتئین است و با گوشت برابری می کند.

لپه ها نیز سایز های مختلفی دارند: ریز، درشت، متوسط

لپه ریز: یکی از محبوب ترین و پرمصرف ترین لپه در بازار مصرفی است که این لپه ریز محصول کشاورزان نمونه کشور ایرانی است.

لپه درشت: این محصول طعم بسیار خوبی دارد و پخت آن بسیار سریع است.

لپه سایز متوسط: این محصول نیز توسط کشاورزان نمونه کشور مان کشت می شود و بسیار عالی و بی نظیر است.

لپه اتیوپی

عده ای از افراد با انواع لپه آشنایی ندارند؛ لپه اتیوپی یکی دیگر از لپه های با کیفیت موجود در بازار ایران است که بعد از لپه ایرانی از بهترین نوع این محصول است.

 

لپه ۷۰۰ گرمی فامیلا

لپه به دانه های فراوری شده و پوست کنده، وخشک شده گفته می شود، برای به دست اوردن لپه با کیفیت هریک از بذرهای حبوبات را بعد از جدا سازی از ساقه هایشان، در آب ولرم گذاشته می شود تا پوست بیرونی حبوبات برداشته شود.بعد از برداشته شدن  پوسته بیرونی  بذرها با فشارهای که به صورت تکان تکان هست به دو قسمت  تقسیم می شود و سپس خشکانده می شوند.

لپه دارای ویتامین هایی مانند ریبوفلاوین، تیامین، پانتوتنیک، وتامین ک، نیاسن، فسفر، منگز، پتاسیم و منیزیم مباشد.لپه سرشار از منابع گیاهی کلسیم نیز هست به صورتی که با مصرف ۱۰۰ گرم از لپه حداقل میتوان ۶۰ میلی گرم کلسیم بدن وارد کرد. لپه منع غنی و سرشار از ویتامین و پروتئین می باشد و به همین سبب در کاهش مرض های قلبی عروقی و همچنین در درست کردن کسترول خون توسفارش شده است. لپه به دلیل داشتن فیبردر کاهش بیماری های قلبی و عروقی و همچنین در درست کردن فشار خون بسیار موثر هست.

لپه 700 گرمی فامیلا

لپه ۷۰۰ گرمی فامیلا که با یک بسته و به روز در بازار داخل و خارج از کشور در غرفه و قفسه هایه فروشگاه های مطرح قابل عرضه می باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها