قیمت هر کیلو خاویار طلایی ایران از نارمک دانلود

قیمت هر کیلو خاویار طلایی ایران

خاویار طلایی، یکی از مهم ترین خاویار ها در سطح جهان به شمار می رود. تخم خاویار گونه های مختلفی دارد، که از نظر رنگ بندی، آن ها را تقسیم بندی می کنند؛ از جمله، می توان به خاویار سیاه، سرخ، طلایی اشاره کرد.

تخم خاویار طلایی به خاطر نادر بودن و همچنین خواص آن از محبوبیت بسیاری در بین مردم برخوردار است، که این تخم ماهی، از غذا های گران و اشرافی تلقی می شود. با این حال می توان گفت، نرخ این محصول مانند طلا، روز به روز در حال تغییر می باشد.

خاویار طلایی از ارزش غذایی بسیاری برخوردار است و از نظر دارویی برای کسانی که دچار کم خونی شدید هستند موثر واقع می شود. همچنین، به دلیل وجود امگا ۳ برای بیماران قلبی و عروقی بهترین گزینه می باشد. این ماده غذایی ارزشمند، به مقادیر زیادی ویتامین B12 دارد و می تواند نیاز بدن را برطرف کند؛ این محصول، به شدت برای کودکانی که در حال رشد و نمو هستند بسیار توصیه می شود. در واقع می توان گفت، برای سالمندانی که دچار آلزایمر هستند مصرف این غذا توصیه می ‌شود؛ زیرا مصرف آن کمک شایانی به بهبود این بیماری خواهد کرد. این نوع خاویار برای تمامی سنین لازم و مفید است و باید در وعده های غذایی افراد گنجانده شود. با این حال، قیمت روز آن به شدت افزایش یافته و این خوراکی در برنامه غذایی افرادی که توان مالی بالایی ندارند، به ندرت دیده می شود.

بسیاری از عرضه کنندگان در زمینه پرورش خاویار و یا صید آن از دریا فعالیت می کنند و خاویار طلایی را با بهترین کیفیت و با رعایت اصول بهداشتی به بازار های فروش ارسال و عرضه می کنند. در این راستا، نمایندگی هایی در سطح کشور وجود دارند، که تابع قوانین خود هستند و با توجه به اقتصاد کشور، روی این محصول قیمت می گذارند.

بهتر است بدانید، که این محصول با نام محلی “اشپل” معروف است و اکثـریت مردم خاویار را با این نام می شناسند و به خاطر وجود خاصیت های بسیاری که برای بدن دارد، در بهبود تمامی امراض مفید و موثر می باشد. همچنین، نمونه های بسیاری نیز از این محصول وجود دارند، که عبارتند از: خاویار آسترا، فشرده، کلاسیک، شیلات، سیبری، ازون برون، رویال و طلایی؛ که هر کدام قیمت های متفاوت و در درجه های کیفی مختلف در بازار یافت می شوند. از این رو، این سایت در نظر دارد، که به صورت آنلاین و مستقیم، بدون واسطه، خاویار طلایی را با بهترین قیمت خاویار طلایی به دست مشتریان خود برساند.

خاویار طلایی ایران

طعم بسیار لذیذ خاویار طلایی ایران جذابیت آن را دو چندان کرده است. خاویار طلایی نسبت به خاویار های دیگر کمیاب تر بوده و به دلیل خاصیت های فراوان خود طرفداران زیادی را جذب خود کرده است.

اثرات مثبت خاویار را می توان بعد از خوردن آن به صورت منظم و برنامه ریزی شده و به روش هایی که می دانید از خواص محصول کم نمی شود به راحتی می توانید شاهد نتیجه های عالی در بدن خود باشید.

بیش از ۹۳ درصد خاویارهای جهان از دریای خزر تامین می شود. البته بهترین و مرغوب ترین ماهی های خاویار در دریای خزر با رشد خوبی همراه اند. خاویار طلایی در دریاچه بزرگ خزر زیست می شود و از شکم ماهیان قره برون استخراج می شود و مصرف و خواص این خاویار برای تمام سنین مناسب می باشد.

خاویار به دلیل دارا بودن میزان زیادی از ویتامین ها و مواد معدنی می توان به طور روزانه از آن مصرف نمود و هیچ مشکلی در مصرف مداوم آن وجود ندارد به شرطی که به میزان متعادل از آن مصرف کرد. همچنین ورزشکاران می توانند از خاویار به عنوان پروتئین استفاده کنند زیرا به دلیل داشتن پروتئین فراوان برای تقویت عضلات و رشد آن ها بسیار مفید است.

خاویار طلایی ایران

خاویار طلایی ایران اصل دارای ویژگی هایی می باشد که می توان به متفاوت بودن اندازه های خاویار اشاره کرد، رنگ درخشنده ای دارد و هیچ چسبندگی ای در این محصول وجود ندارد. اما خاویار های فیک اندازه های یکسانی دارند و بسیار لزج هستند. شما با این مشخصات می توانید به راحتی خاویار اصل را از خاویار فیک تشخیص دهید.

 

خاویار طلایی رشت

در ایران در شهر های مختلفی خاویار به فروش می رسد. شهر رشت نیز از جمله از شهرهایی می باشد که اقدام به عرضه خاویار طلایی کرده است. شهر رشت نیز از شهر های مطرح کشور است که با قیمت نسبتا متعادلی به فروش می رساند.

خاویار طلایی رشت

خاویار طلایی رشت سرشار از آنتی اکسیدان می باشد؛ این آنتی اکسیدان ها با رادیکال های آزادی که امروزه بسیار زیاد شده اند اقدام به مبارزه کرده و آن ها را نابود می کند، به علاوه این آنتی اکسیدان در سبزیجات نیز موجود هستند ولی میزان بیشتر آن در خاویار طلایی موجود می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه ها