گاوصندوق ایران کاوه با گاوصندوق کاوه چه تفاوت هایی دارد از نارمک دانلود

گاوصندوق ایران کاوه با گاوصندوق کاوه چه تفاوت هایی دارد؟

کشور ایران از نظر تولید گاوصندوق در سطح بسیار بالایی قرار دارد. به‌ طوری ‌که این محصولات هر یک از برندهای ایرانی به خارج از کشور نیز صادر شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله برندهای مطرح تولید کننده گاوصندوق می‌توان به برند کاوه و ایران‌ کاوه اشاره کرد. متأسفانه تشابه اسمی این دو برند باعث شده تا بسیاری از افراد آن‌ها را یکسان بدانند. به‌همین خاطر نیز ما در این مطلب قصد داریم در مورد تفاوت گاوصندوق کاوه با ایران‌کاوه توضیحاتی را بیان کنیم. بنابراین پیشنهاد می‌شود که حتما در ادامه با ما همراه باشید.

به ‌طور کلی گاوصندوق یکی از نیازهای اصلی افراد است تا بتوانند از طریق انتخابی راهی درست برای محافظت از اموال خود اقدام کنند. زمانی‌که شما برای خرید انواع گاوصندوق‌ها اقدام می‌کنید، متوجه خواهید شد که برندهایی نظیر کاوه، ایران‌کاوه و همچنین خرید گاوصندوق گنجینه نسبت ‌به سایر مدل‌ها بیشتر است. چرا که این برندها برای تمامی نیازها و گاوصندوق‌های باکیفیت و پیشرفته‌ای را به بازار عرضه کرده‌اند. چنانچه به ‌دنبال انواع گاوصندوق خانگی دیواری، زمینی، اداری، درب خزانه و یا صندوق امانات هستید، این برندها می‌تواند به شما کمک کنند. اگر می‌خواهید به صورت غیرحضوری جهت خرید اقدام کرده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، پیشنهاد می‌شود که به سایت پرشین سیف باکس مراجعه کنید تا بتوانید مطابق با نیاز خود از برندهای کاوه، ایران ‌کاوه و گاوصندوق گنج بان … خرید خود را انجام دهید.

 

 

 

گاوصندوق کاوه با گاوصندوق ایران ‌کاوه

 

مسلماً زمانی ‌که شما برای خرید گاوصندوق ایران ‌کاوه اقدام کنید، ممکن است و این برند را با برند کاوه  اشتباه گرفته و دچار مشکلاتی شوید. در خصوص بررسی تفاوت این دو برند  بایستی  به‌طور مجزا به معرفی هر یک از آن‌ها بپردازیم. تا درنهایت شما بتوانید بر اساس ترجیحی که دارید، جهت خرید گاوصندوق ایران کاوه یا کاوه اقدام کنید.  به‌ صورت کلی برای بیان تفاوت گاوصندوق‌های ایران‌ کاوه و کاوه باید بگوییم که گاوصندوق تولیدات گاوصندوق در کشور ما بیش‌ا ز یک قرن سابقه دارد و از آن زمان تا به امروز تولید کنندگان بسیار زیادی برای محصولات امنیتی به میان آمده‌اند. برند کاوه از ۱۳۰۰  فعالیت خود را شروع کرده و حدود یک قرن است که توانسته گاوصندوق‌ های اداری، خانگی، درب خزانه و … را به بازار عرضه کند.

در این ‌میان برند ایران‌ کاوه نیز جزو معتبرترین برند ها در کشور ما به حساب می‌آید که حدود ۲۰ سال سابقه داشته اما توانسته عملکرد بسیار عالی را در این مدت‌ زمان از خود نشان دهد. لازم است که شما هیچ‌ گاه این دو برند را با یکدیگر اشتباه نگیرید. چرا که صاحبین آن‌ها دو فرد مجزا هستند. ایران ‌کاوه حدود ۲۰  سال است که به فعالیت می ‌پردازد و می ‌توان گفت که ۸۰ سال پس ‌از گاوصندوق کاوه به میان آمده است. بنابراین می‌توان با در نظر گرفتن همین موضوع و متوجه تفاوت اصلی بین این دو برند شد.

 

 

گاوصندوق کاوه چه محصولاتی دارد ؟

 

گاوصندوق کاوه که جزو قدیمی‌ترین برندهای ایرانی به حساب می‌آید، محصولاتی را نظیر گاوصندوق سبک و سنگین، گاوصندوق‌های نظامی، درب خزانه، مدل‌های تک لایه و چندلایه، صندوق جواهرات و همچنین محصولات جانبی گاوصندوق را تولید می کند.

طبیعتاً به دلیل این که سابقه این برند بیشتر بوده بنابراین افراد زیادی برای خرید گاوصندوق به آن اعتماد می‌کنند. در این مقاله سعی شد که در مورد تفاوت گاوصندوق کاوه و یا ایران ‌کاوه مطالبی به شما عزیزان ارائه شود. اما شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت پرشین سیف باکس مراجعه کنید.

 

محصولات گاوصندوق ایران ‌کاوه چیست؟

 

می‌ توان گفت که گاوصندوق های  تولیدات  برند ایران ‌کاوه متشکل از گاوصندوق ‌های سنگین، ضد سرقت و همچنین نسوز سبک است. همچنین می‌توان از این برند انواع درب ‌های خزانه، خانگی و یا بانکی و همچنین صندوق امانات را با بالاترین کیفیت خریداری کرد.

همان ‌طور که در ابتدای مطلب گفته شد گاوصندوق کاوه و ایران ‌کاوه با عملکرد عالی خود توانسته‌اند مطابق با نیازهای مختلف صندوق‌های امنیتی بسیار عالی را به بازار عرضه کنند. در حال حاضر نیز  اکثر خریداران ترجیح می‌دهند که از هر یک از برندهای زیر را جهت خرید انواع گاوصندوق مورد انتخاب قرار دهند.  مجموعه پرشین سیف باکس علاوه بر فروش گاوصندوق، تعمیرات گاوصندوق را هم انجام میدهد. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین آشنایی با محصولات مختلف برند ایران ‌کاوه به این سایت مراجعه کرده و با کارشناسان پرشین سیف باکس در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها