خرید انواع اگزاست فن صنعتی از نارمک دانلود

خرید انواع اگزاست فن صنعتی

استفاده از فن ها به دوران گذشته بازمی‌گردد. درواقع هدف اصلی از بکار بردن انواع فن، تهویه هوا می‌باشد. با مرور زمان و پیشرفت تکنولوژی فن‌ها دچار تغییرات چشمگیری شدند و در نمونه‌های مختلفی با ویژگی‌ های منحصر به ‌فرد به بازار عرضه می‌شوند. از جمله پرفروش‌ترین و کاربردی ‌ترین نمونه آن‌ها می‌توان به اگزاست فن اشاره کرد. مهم ‌ترین ویژگی این محصولات طراحی خاص آن‌ها می ‌باشد. به این شکل که درست برعکس اکثر فن‌ها که هوای تمیز را و به محیط وارد می‌کنند، اگزاست فن هوای محیط را کشیده و به محل دیگر منتقل خواهند کرد.

به ‌بیان ‌دیگر نحوه گردش هوا در آن‌ها کاملاً متفاوت است و به‌جای دمیدن هوا به محیط آن را از محیط خارج می‌کنند. وجود این مشخصه در فن اگزاست باعث شده تا در حوزه‌های مختلفی به شکل گسترده استفاده شود. اصلی‌ ترین کاربرد این نوع  فن‌ها منتقل کردن هوای آلوده یک  محیط صنعتی به‌ جای دیگر می‌باشد. می‌توان گفت عمده استفاده از اگزاست فن ها برای جاهایی است که دارای هوای بسیار آلوده هستند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا در خصوص خرید انواع اگزاست فن صنعتی توضیحات کاملی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

از کجا اگزاست فن بخریم؟

به دلیل این ‌که نیاز اکثر صنایع و  حوزه‌ های دیگر به فن‌ ها بسیار شدید است، شرکت‌ های متعددی در سراسر کشور به فروش این محصولات  می‌ پردازند. مجموعه جام فن می‌تواند به شما برای خرید فن سانتریفیوژ، خرید اگزاست فن سانتریفیوژ و.. کمک کند. شما می ‌توانید جهت اطلاع از قیمت این محصولات نیز به سایت به این سایت مراجعه کرده و با کارشناسان آن در تماس باشید.

 

 انواع اگزاست فن صنعتی کدامند؟

در خصوص خرید انواع اگزاست فن بهتر است که شما را با مدل‌های مختلف این محصول آشنا کنیم. امروزه خریداران می ‌توانند بر اساس انتظاری که از یک فن دارند، نمونه‌ های مختلفی از اگزاست فن ها را خریداری نمایند. این فن ها دارای نمونه‌های متنوعی هستند و بر اساس پارامترهای متعدد، در طبقه ‌بندی ‌هایی قرار می‌گیرند. براساس طبقه ‌بندی که برای فن ها در نظر گرفته شده ‌است، انواع اگزاست فن صنعتی شامل موارد ذیل می‌شود:

  • اگزاست فن پشت بامی
  • مدل آکسیال
  • مدل یوتیلیتی

عوامل تأثیرگذار بر قیمت انواع اگزاست فن صنعتی

می‌توان گفت قیمت اگزاست فن صنعتی و به عوامل مختلفی بستگی دارد. اندازه و همچنین سایز هواکش بیشترین تأثیر را روی کاهش یا افزایش قیمت محصول خواهد داشت. مسلماً هرچه اندازه این فن بزرگ‌ تر باشد، قدرت عالم آن بالاتر است درنتیجه قیمت بیشتری نیز دارد. ازجمله عوامل تأثیر گذار بر قیمت اگزاست فن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • میزان ضخامت ورق
  • شکل ظاهری
  • نوع طراحی پروانه‌ها
  • مدل الکتروموتور
  • جنس ورقه‌ها
  • نوع پوششی که برای سطح فن استفاده ‌شده است.

انواع اگزاست فن چه کاربردی دارد؟

متداول ‌ترین مدل‌های فن صنعتی عبارت ‌اند از:

 مدل سقفی

اگزاست فن سقفی در محیط‌ های داخلی نصب می‌شود و با مکش هوای آلوده در فضا می‌تواند به‌ خوبی محیط را پاک ‌سازی کند. به ‌طور مثال استفاده از آن در آشپزخانه می‌ تواند بوی نامطبوع و همچنین دود حاصل از پخت غذا را به طور کامل از بین ببرد. این مدل فن می‌ تواند هوا را به شکل موضعی از فضا بیرون بکشد. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که مدل‌ های سقفی دارای مصرف انرژی بسیار پایینی هستند.

 اگزاست فن آکسیال

برای خرید اگزاست فن صنعتی، مدل آکسیال نیز یکی از بهترین انتخاب است. این محصول دارای یک فن محوری در مدل دمنده و مکنده است که معمولاً دارای فشار بالایی می ‌باشد. مدل‌ های محوری هوای زیادی را با پرتاب پایین تخلیه می ‌کنند.

اگزاست فن یوتیلیتی

اگزاست فن یوتیلیتی در پشت‌ بام ساختمان به شکل مرکزی نصب خواهند شد و می ‌تواند هوا را از بخش‌های مختلف یک ساختمان به داخل بکشد. این هوای مکش شده به واسطه اگزاست فن  توسط ۱ داک به خارج از محیط داخلی ساختمان هدایت خواهد شد.

 

کلام پایانی

اگزاست فن صنعتی امروزه به دلیل ویژگی‌ هایی که دارد، به شکل گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول می‌تواند به‌ خوبی هوا را مکش کرده و ‌ به‌ جای دیگر منتقل کند. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد قیمت فن سانتریفیوژ و همچنین اگزاست فن به سایت جام فن مراجعه کرده  دراین ‌باره اطلاعات کاملی را به دست بیاورید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها