آیا نوار و دستگاه تست قند خون آوان بهترین برند ایرانی است از نارمک دانلود

آیا نوار و دستگاه تست قند خون آوان بهترین برند ایرانی است

آیا نوار و دستگاه تست قند خون آوان بهترین برند ایرانی است ؟ این مطلب توسط تجهیزات پزشکی بی گزند مرکز تخصصی بررسی و فروش انواع دستگاه تست قند خون و نوار تست قند خون تهیه شده است توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید

بررسی دستگاه تست قند خون آوان

 

برخی افراد تنها برند های خارجی را معتبر دانسته و دستگاه های تولید شده در داخل کشور را از اعتبار برخوردار نمی دانند . این امر صحت نداشته ؛ و در تمامی نمونه های داخلی و خارجی ، همواره دستگاه های با کیفیت و بی کیفیت یافت می شود .

در بین نمونه های با کیفیت داخلی می توان به برند هایی همچون اوان ( دستگاه تست قند خون آوان ) و فری سنس اشاره نمود . در بین برند های خارجی دیگر ، نمونه هایی از جمله گالا ، امپرور ، کرسنس ، ان کال پلاس و … همگی از نمونه های معتبر و موثق هستند .

در واقع اداره تجهیزات پزشکی کشور همواره بر روی کیفیت محصولات نظارت داشته و سطح دقت انان را بررسی می کند . در صورتی که این محصولات بتوانند سطح دقت بالایی را ارائه دهند ، سپس می توانند وارد بازار فروش ایران شوند .

انتخاب بهترین برند می تواند با مشورت پزشک و متخصصین فروش صورت بگیرد .

دستگاه تست قند خون

دستگاه سنجش قند خون آوان :

 

در بین نمونه های خارجی و وارداتی دستگاه گلوکومتر ، نمونه های ایرانی و با کیفیت نیز برای افراد معرفی شده است . یکی از نمونه های معتبر و دقیق ایرانی ، دستگاه سنجش قند خون اوان است . این محصول با دارا بودن سطح دقت بیش از ۹۵ درصد ، یکی از توصیه های پزشکان برای افراد دیابتی است .

برای شروع به تست قند خون توسط این محصول تنها به ۰٫۵ میکرولیتر خون احتیاج داشته و نتایج در مدت ۵ ثانیه اعلام می شوند . مهم ترین مزیت های دیگر این محصول ، در دسترسی اسان به اقلام جانبی همچون نوار تست اوان است . چرا که به علت تولید در داخل کشور ، به مقادیر زیاد در داروخانه ها و مراکز فروش تجهیزات پزشکی در دسترس می باشد .

همچنین قیمت ان نسبت به بسیاری از دستگاه های وارداتی مقرون به صرفه بوده و می توان با هزینه ای مقرون به صرفه در راستای خرید ان اقدام نمود . از طرف دیگر ، به علت داشتن نمایندگی های فعال درون کشور ، در صورت بروز مشکلات احتمالی می توان به مراکز نمایندگی مراجعه نمود . این محصول در بدو خرید با یکسال گارانتی ارائه شده و در صورت بروز مشکلات احتمالی در این بازه زمانی ، با استفاده از گارانتی می توان ان را در مراکز رسمی ، تعمیر نمود .

 

 

بررسی قابلیت های افزوده انواع دستگاه تست قند خون :

 

شرکت های مختلف سازنده سعی بر این داشته اند تا با افزودن قابلیت ها و ویژگی های متعدد به دستگاه ، علاوه بر ارتقا سطح سلامت افراد ، رضایت بیشتری نیز از سمت مشتریان جلب نمایند . به همین منظور ، دستگاه ها روزبروز به قابلیت حرفه ای تری تجهیز شده اند .

از قابلیت های ساده تر هر دستگاه می توان به مواردی همچون :

 

  • اتوکدینگ
  • ثبت الارم و هشدار یاداور
  • خروج اتوماتیک نوار از دستگاه
  • هشدار میزان قند خون
  • خاموشی خودکار
  • و … اشاره  نمود .

این قابلیت ها به مرور پیشرفته تر شدند .  مشخصاتی از جمله :

  • قابلیت انتقال داده ها به صورت وایرلس
  • بررسی میزان کتون خون
  • قابلیت تشخیص حجم خون
  • و … اشاره نمود .

در حال حاضر ، دستگاه هایی نیز در بازار موجود هستند که می توانند به طور همزمان ، قند خون ، چربی ، کلسترول ، کتون ، تری گلیسیرید و … را به طور همزمان سنجش کنند . این قابلیت ها کمک می کند تا افراد بتوانند به ساده ترین نحو و بدون  نیاز به خروج از منزل جهت مراجعه به مراکز خدمات درمانی ، پالایش خون را به دقیق ترین نحو انجام دهند .

معمولا هرچقدر که قابلیت های یک دستگاه بیشتر باشد ، قیمت ان نیز افزایش پیدا خواهد کرد . در این شرایط ، افراد ممکن است نمونه های ساده تر را انتخاب کنند تا تنها بتوانند میزان قند خون خود را مورد بررسی قرار دهند . این درحالیست که می توان گزینه های خاص تر را انتخاب نموده و همزمان از تمامی قابلیت های آن بهره مند شد .

خلاصه

 

با توجه به قابلیت ها و شرایط هر دستگاه ، می توان اقدام به انتخابی بهتر و دقیق تر نمود  . گلوکومتر ها باید همواره به نحوی انتخاب شوند که علاوه بر داشتن دقت و کیفیت عالی ، مطابقا با شرایط و خواسته های شخص نیز باشند . با تعیین دقیق شرایط ذکر شده ، می توان به مراکز فروش معتبر مراجعه نمود تا لیستی مطابق با این موار ارائه شود .

صرف نظر از خارجی و یا ایرانی بودن برند ، باید گزینه ها و مدل هایی انتخاب شوند که بیشترین کارایی و دقت را داشته باشند . چرا که دقت و عملکرد هر محصول تاثیر مستقیمی روی سلامت فرد خواهد داشت .

اگر قصد خرید دستگاه تست قند خون آوان یا هر دستگاه دیگری را دارید می توانید به سایت لوازم پزشکی بی گزند به آدرس (Bigazand.com) مراجعه کنید و به صورت رایگان از مشاوران این مجموعه مشاوره دریافت کنید

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها