دانلود رایگان کتاب سلام بر ابراهیم pdf از نارمک دانلود

دانلود کتاب دفاع مقدس سلام بر ابراهیم

دانلود کتاب صوتی سلام بر ابراهیم

دانلود رایگان کتاب سلام بر ابراهیم

منتشر کننده : نارمک دانلود

نام کتاب : سلام بر ابراهیم ۱

نویسنده : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی

کتاب سلام بر ابراهیم که موضوع آن بابت دفاع مقدس است میتوانید از سایت نارمک دانلود دریافت کنید

سلام بر ابراهیم اثری از گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی است. این کتاب زندگی‌نامه و خاطرات پهلوان بیمزار شهید آقای ابراهیم هادی است. این کتاب علاوه بر زندگی‌نامه‌ای مختصر، ۶۹ خاطره از دوستان نزدیک و اعضای خانواده این شهید بزرگوار و مفقودالاثر دفاع مقدس جمع‌آوری کرده است. این کتاب حاصل بیش از پنجاه مصاحبه ( صحبت کردن ) از خانواده، یاران و دوستان آن شهید بزرگوار است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.

بیوگرافی شهید ابراهیم هادی :

شهید ابراهیم هادی در اردیبهشت سال ۱۳۳۶ شمسی متولد شد و در ۲۵ سالگی در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه شهر فکه، در ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۶۱ به مقام شهادت رسید و پیکر پاکش در کربلای فکه گمنام ماند.

دانلود رایگان کتاب سلام بر ابراهیم pdf

کتاب سلام بر ابراهیم تا سال ۱۳۹۵ شمسی به چاپ صدم رسید و در مجموع بیش از ۵۰۰ هزار نسخه از آن منتشر شده است. ویژگی‌های خاص این شهید و خاطراتی که بعضاً خواننده را به تحیر وامی‌دارد از مشخصه‌های منحصربه فرد این کتاب است.

قسمتی از این کتاب براتون آورده ایم :

به همراه چند نفر از دوستان نشسته بودیم و در مورد آقا ابراهیم صحبت می‌کردیم. یکی از دوستان که آقا ابراهیم را نمی‌شناخت تصویرش را از من گرفت و نگاه کرد. بعد با تعجب گفت: شما مطمئن هستید اسم ایشون آقا ابراهیمه!؟

با تعجب گفتم: خُب بله، چطور

مگه؟!

گفت: من قبلاً تو بازار سلطانی مغازه داشتم. این آقا ابراهیم دو روز در هفته سَر بازار می‌ایستاد. یه کوله باربری هم می‌انداخت روی دوشش و بار می‌برد. یه روز بهش گفتم: اسم شما چیه؟

گفت: من رو یدالله صدا کنید!

گذشت تا چند وقت بعد یکی از دوستانم آمده بود بازار، تا ایشون رو دید با تعجب گفت: این آقا رو می‌شناسی!؟

گفتم: نه، چطور مگه!

گفت: ایشون قهرمان والیبال وکشتیه، آدم خیلی باتقوائیه، برای شکستن نفسش این کارها رو می‌کنه. این رو هم برات بگم که آدم خیلی بزرگیه! بعد از آن ماجرا دیگه ایشون رو ندیدم!

4.4/5 - (29 امتیاز)

دیدگاه ها