کتاب ریاضی تگزاس راه اندیشه جلد دوم از نارمک دانلود

کتاب ریاضی تگزاس راه اندیشه

کتاب ریاضی تگزاس راه اندیشه جلد دوم

کتاب دو جلدی تست های گزیده اساتید ریاضی که به اختصار تگزاس نامیده می شود در سری اول فروش خود با استقبال بسیار گسترده ای همراه شد و رضایت مخاطبان بسیاری را جلب کرد.

کتاب تگزاس جلد دوم یکی از کتاب هایی است که میتواند ترس داوطلبان کنکور رشته تجربی را بریزد و آم ها  را برای گذر از غول کنکور تجربی آماده سازد، درس ریاضی کنکور تجربی غولی است که همه ساله گریبانگیر داوطلبان شده حتی دانش آموزانی که دارای میانگین تراز بالایی هستند در زدن تست های ریاضی تجربی دچار مشکل می شوند.

اکثر داوطلبان کنکور تجربی از ریاضی ترس دارند چون تا به حال کتاب مناسب و مورد اعتمادی برای آن ارائه نشده بود و اکثر دانش آموزان با سردرگمی بسیار مواجه می شدند و در چشم به هم زدنی روز کنکور می رسید و داوطلبان عزیز نمی توانستند درصد مناسبی در درس ریاضی کسب کنن و از طرفی چون این درس دارای اهمیت بالایی است و با توجه به سخت بودن آن تراز کسب شده نیز اهمیت بسیار بالایی برای نمره کل کنکور دارد.

ویژگی های کتاب
کتاب تگزاس جلد دوم مجموعه ای از تست های درس ریاضی تجربی کنکور است. تست های این کتاب از ساده به سخت چیده شده است و رفته رفته سطح سوالات داخل این کتاب به سختی متمایل می شود و تست های ترکیبی دشوار بیشتری را مشاهده می کنید و دارای پاسخ نامه بسیار عالی، مفید و مناسبی است که به صورت کلیدی و درسنامه حل تست ارائه می شود و با حل هر تست می توانید درسنامه ای متناسب با آن را مشاهده نمایید. توجه نمایید که این کتاب فاقد تست های خیلی ساده بوده و مناسب افرادی هستند که به دنبال یادگیری مناسب بوده و به نتایج خوب و عالی فکر می کنند.

ساختار فصل بندی کتاب ریاضی تجربی تگزاس جلد دوم

۱- مثلثات ریاضی

۲- حد و پیوستگی

۳- مشتق

۴- کاربرد مشتق در ریاضیات

۵- مجموعه ها

۶- شمارش

۷- آمار و احتمال

۸- هندسه

 

ویژگی های ریاضی تجربی تگزاس ۲

ویژگی های ممتاز کتاب ریاضی تجربی تگزاس ۲ به شرح زیر است:

۱- ارائه تست های سخت که در هیچ کتاب دیگری مشابه آن وجود ندارد.
۲- ارائه تست های ترکیبی
۳- ارائه روش های مختلف حل سوال های ریاضی تجربی
۴-  ارائه راه حل های تستی ، میان بر و کوتاه برای حل سریع تست ها

برای خرید این کتاب می توانید به وب سایت تلکتاب به ادرس اینترنتی www.telketab.com مراجعه نمایید و این کتاب را به صورت اینترنتی خریداری نمایید.

دیدگاه ها