دانلود رایگان کتاب معجزه گر خاموش pdf از نارمک دانلود

دانلود کتاب pdf معجزه گر خاموش با لینک مستقیم

دانلود رایگان کتاب معجزه گر خاموش

منتشر کننده : نارمک دانلود

در کتاب معجزه‌گر باش: چگونه غیرممکنها را ممکن کنید اثر آقای رجینا برت و ترجمه خانم مهتاب علیمرادی، با داستان‌هایی الهام‌بخش و تأثیرگذار مواجه می‌شوید، داستان‌هایی واقعی و جذاب که در آن مردم معمولی شگفتی خلقی می‌کنند.

دانلود رایگان کتاب معجزه گر خاموش

با خواندن کتاب معجزه‌گر باش: چگونه غیرممکن‌ها را ممکن میتوانید بکنید (Be the miracle : 50 lessons for making the impossible possible) می‌توانید به تکامل و پیشرفت در زندگی خود دست یابید. قدر لحظات زندگی‌ خود را بیشتر بدانید و چشمانتان را به روی معجزه‌هایی که در اطراف‌تان رخ می‌دهد، باز کنید.

ما هر روز از کنار معجزه‌ کنندگان بسیاری عبور می‌کنیم. بیشتر اوقات، آن‌ها را در وجه مردم عادی، معلم، آرایشگر، پرستار، مهندس، صندوق‌دار، پستچی و مانند آن‌ها می‌بینیم.

همه‌ی ما لحظه هایی را تجربه کرده‌ایم؛ لحظاتی که فکر انسانی و بشردوستانه به اطرافیان خود داشته باشید و بدانید برای ایجاد یک تغییر بسار بزرگ، نیازی به پول فوق‌العاده نیست. تنها در این صورت است که می‌توانید خود را به بهترین شکل ممکن، در جایگاه فعلی‌تان ببینید. این‌که احساس کنید همه‌ی مشکلات دنیا بر سرتان پیاده شده است، کار بسیار سختی نیست. به‌طور‌حتم، شما هم این جمله را شنیده‌اید: «چرا کسی درباره‌ی فلان موضوع کاری نمی‌کند؟» حتی ممکن است من و شما هم این کلمات را به‌زبان بیاوریم. وقتی پای اخبار ناخوشایند به‌میان می‌آید، بارها این جمله را می‌شنویم که: «تنها یک معجزه کوچک می‌تواند این مسأله را حل کند!»

ما بی‌صبرانه منتظر هستیم تا کسی بیاید و به‌طرز معجزه‌آسایی، همه چیز را درست کند. ما انتظار داریم شخص دیگری به میدان بیاید و زمام امور را به‌دست بگیرد، اما معجزه، حاصل عملکرد دیگران نیست؛ معجزه نتیجه‌ی اعمال هر ‌کدام از ماست. این معجزات زمانی به‌وقوع می‌پیوندند که افراد عادی، کارهای فوق‌العاده انجام دهند. معجزه‌گر بودن به این معنا نیست که شما بار مشکلات تمام دنیا را به‌دوش بکشید؛ بلکه به معنای ایجاد تغییری در منزل، محله یا جامعه‌ی خودتان است.

آقا رجینا برت (Regina Brett) طی ۲۶ سال گذشته، به‌عنوان یک مقاله‌نویس ماهر و پیش از آن به‌عنوان یک ‌روزنامه‌نگار فعالیت می‌کرد. مردم از همه‌ی طبقات اجتماعی، با او درد و دل می‌کنند و می‌گویند چطور در زندگی ناممکن‌ها را ممکن ساخته‌اند. منبع الهام او برای نگارش نخستین کتابش یعنی “خداوند از شما غافل نمی‌شود”؛ پنجاه درس برای لغزش‌های کوچک زندگی، سفری بود که به‌منظور درمان سرطان داشت.

پنجاه درس اول را به‌شکرانه‌ی زنده ماندن و دیدن پنجاهمین سال زندگیشون نوشت. سیزده سال قبل، زمانی‌که به‌علت بیماری شیمی‌درمانی و پرتوهای رادیو‌اکتیو، دچار ضعف بنیه و ریزش مو شده بود، مطمئن نبود که فرصت چندانی برای ادامه‌ی حیات داشته باشد. در این مدت، افراد بی‌شماری را ملاقات کرد که بیماری سرطان را پشت‌سر گذاشته بودند. آن‌ها به او آموختند که به پیش‌بینی‌های پزشکی توجهی نکند و امید داشته باشدبه  نیمه‌ی پر لیوان را ببینم.

آن پنجاه درس از طریق روزنامه، ایمیل و کتاب، در سراسر جهان پخش شد. مدیران شرکت‌ها و مددکاران اجتماعی آن‌ها را در محافل گوناگون نقل کردند. این درس‌ها در بین صدها گروه پخش شد و روزنامه‌های شهرهای دیگر آن را تجدید چاپ کردند. مردم هنوز فهرست این درس‌ها را در کیف‌شان دارند، آن‌ها را به دیوار دفتر کارشان نصب می‌کنند یا روی در یخچال می‌چسبانند.

4.2/5 - (200 امتیاز)

دیدگاه ها

 1. امیر حسین احمدی
  30 آبان 99

  سلام وقت بخیر
  بسیار مدتی ست که بدنبال فایل pdf معجزه گر خاموش میگردم

  • admin
   30 آبان 99

   سلام . صاحب اثر اجازه بده لینک قرار میگیرد