بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی از نارمک دانلود

بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

امروزه افراد زیادی هستند که به دلیل مهاجرت به کشور آلمان می خواهند درکلاس های آموزش زبان آلمانی شرکت نمایند. همیشه یادگیری یک زبان برای ما هم شیرین بوده و هم تلخ است. چه بسا زبانی که می خواهید آموزش ببینید زبان آلمانی است؛ چون بسیاری از افراد معتقد هستند که زبان آلمانی جزء سخت ترین زبان ها می باشد. شما به روش های مختلفی می توانید این زبان را آموزش ببینید. ما در این مقاله می خواهیم راجع به بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی صحبت نماییم. اگر قصد مهاجرت و یا علاقه به یادگیری زبان کشور آلمان دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی چه ویژگی هایی دارد؟

برای این که بتوانید نتیجه بهتری در زبان آلمانی به دست بیاورید، باید بهترین کتاب و منابع معتبر برای آموزش این زبان که وجود دارد را به صورت دقیق بشناسید. مواردی که باید در بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی رعایت شده باشد به شرح زیر هستند:

 • کتاب و منبعی که از آن می خواهید استفاده کنید به تایید سفارت آلمان رسیده باشد.
 • باید در آن هر چهار مهارتی که در زبان آلمانی است، لحاظ شده باشد.
 • کتاب مورد نظر شما باید برای آماده سازی متقاضیانی که می خواهند در آزمون Test Daf شرکت نمایند طراحی شده باشد.
 • نوشتار داخل کتاب باید به طوری باشد که قابل فهم باشد، یعنی کاملا ساده نویسی شده باشد.
 • باید کتابی باشد که حتما به روز شده باشد و نقاط ضعف آن کم شده باشد.
 • کتابی که انتخاب می کنید باید بتوانید متقاضیان را به سرعت وارد بحث مکالمه به زبان آلمانی کند.

جالب است بدانید که تمامی این مواردی که در قسمت بالا گفته شده در سری کتاب های Menschen کاملا رعایت شده و شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده نمایید. اما کتاب های بسیار زیادی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارند که می توان به یکی از آن ها که Studio d است، اشاره نمود. اما سری کتاب های Menschen بسیار به روز هستند و به شما در آماده شدن برای آزمون Daf بسیار کمک  می کنند. این کتاب باعث می شود تا شما خیلی سریع بازدهی از مکالمه زبان آلمانی داشته باشید. شما با ورود به آموزشگاه زبان ملل  می توانید با به روز ترین استاندار های روز دنیا و متدهای آموزشی این زبان را بیاموزید. سفارت آلمان با استفاده از سری کتاب های  Menschen در این آموزشگاه هر چه سریع تر به موفقیت برسید.

کتاب برای یادگیری زبان آلمانی

چگونه می توانیم بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی را انتخاب کنیم؟

به طور خیلی ساده شما می توانید چند مورد را برای انتخاب بهترین کتاب آلمانی در نظر داشته باشید تا بتوانید یک انتخاب درست انجام دهید. البته باید از کتاب هایی که در کلاس زبان آلمانی آموزش می دهند هم غافل نشوید؛ چرا که می توانند جزء بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی باشند. شما می توانید در گروه های چت که به زبان آلمانی هستند در فضای مجازی عضو شوید؛ چرا که این گروه ها به یاد گیری شما کمک بسیاری می کنند. باید بدانید که برای خرید بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی به مواردی توجه بسیار نمایید. این موارد به شرح زیر هستند که هر کدام را به طور اختصاصی مورد بررسی قرار خواهیم داد:

·         سطح

شما قبل از یادگیری زبان آلمانی باید سطح خود را تعیین نمایید. در تعیین سطح شما متوجه خواهید شد که سطح شما مبتدی، متوسط و یا حرفه ای است. بعد از مشخص شدن سطح شما در زبان آلمانی بسته به آن روش یادگیری را می توانید انتخاب نمایید. شما در هر سطحی هم باشید آن سطح نیز خود دارای مجموعه ای دیگر است. به طور مثال اگر بخواهیم بگوییم سطح A مبتدی هم داریم و سطح B مبتدی هم داریم و سطح شما بر این اساس تعیین می شود. برخی از کتاب ها هستند که هر ۳ سطح را در درون خود جای داده اند. پس شما اگر بخواهید این زبان را آموزش ببینید، باید به طور گام به گام قدم بردارید.

·         هدف

در مرحله دوم شما باید بدانید که خواسته شما از خرید کتاب برای یادگیری زبان آلمانی چیست؟ آیا شما می خواهید بر روی دستور زبان و مکالمه خود کارکنید؟ و یا قصد دارید دایره لغات خود را بیشتر کنید؟ مشخص کردن هر یک از این موارد بسیار مهم است؛ چرا که شما با خرید بهترین کتاب مکالمه روزمره زبان آلمانی نمی توانید گرامر این زبان را یاد بگیرید. هر چقدر هم که این کتاب معروف باشد به شما کمکی در درک گرامر نخواهد کرد. شاید بگویید در ادبیات هر کشوری، تمامی بخش های آن پیش نیاز یکدیگر هستند و به هم دیگر ربط دارند. اما اگر می خواهید به این زبان تسلط داشته باشید، باید هر کدام از بخش ها را به طور جداگانه یاد بگیرید.

·         سن

آخرین موردی که باید زمان خرید بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی باید در نظر داشته باشید، سن است. شما چند ساله هستید؟  کودک؟ نوجوان؟ و یا جوان؟ شما باید دقیقا متناسب با سنی که دارید کتاب خود را انتخاب نمایید تا بتوانید مطالب آن کتاب را به راحتی درک نمایید. کتاب های سنین بالا دارای مطالب شلوغ و زیادی هستند، اما کتابی که برای یادگیری کودکان طراحی شده است، همگی دارای عکس های متنوع هستند تا کودک بتواند با ذوقی که دارد آن را آموزش ببیند.

شما برای تمامی این تصمیمات باید به یک آموزشگاه بروید و مشاوره های لازم و حتی آزمون تعیین سطح خود را انجام دهید. اگر هم نمی توانید به صورت حضوری به آموزشگاه بروید، می توانید به صورت آنلاین این کار ها را انجام دهید. ما به شما آموزشگاه ملل را معرفی می کنیم؛ چرا که در این آموزشگاه به شما هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری مشاوره می دهند تا بتوانید بهترین کتاب برای یاد گیری زبان آلمانی را تهیه کنید و همچنین می توانید سطح زبان خود را نیز در این آموزشگاه بسنجید.

مزیت یادگیری با کتاب‌های آموزش زبان آلمانی

اگر می خواهید به یادگیری زبان آلمانی اقدام کنید، باید به همه گزینه های یادگیری این زبان فکر نمایید. اما اگر بخواهید به واقعیت برگردید کتاب ها مانند استاد زبان در یادگیری، راهنمای شما هستند. شما اگر بتوانید بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی را خریداری کنید، برای خودتان می توانید یک کلاس درس را شبیه سازی نمایید. همچنین یک کتاب آموزش صفر تا صد زبان آلمانی، اغلب تجهیزات کاملی را برای یادگیری دارد. درست مانند کاربرگ ها، کتاب های تمرین، فرهنگ لغات، راهنماها و حتی سی دی های آموزشی متنوع که هر کدام از آن می توانند در گفتار، شنیدار و یا درک کردن شما تاثیر بسیاری بگذارد. شما کتاب را می توانید همه جا با خودتان ببرید و هر جا هستید در کنار شما باشد و انگیزه یادگیری شما را بیشتر کند. یکی دیگر از مزیت یادگیری با کتاب نسبت به روش های دیگر هزینه کم آن است. شما با یکبار پرداخت هزینه می توانید آن کتاب را سالیان سال در کنار خود داشته باشید و از آن هر زمان که خواستید راهنمایی بگیرید.

کتاب‌های آموزش زبان آلمانی

فواید یادگیری زبان آلمانی با کتاب

همان گونه که می دانید با هر روشی که آموزش ببینید دارای فواید برای شما است و ما در این بخش از مقاله می خواهیم تا بخشی از فواید یادگیری زبان آلمانی با کتاب را بررسی کنیم؛ چرا که کتاب از دیرینه تا به حال دوست انسان ها است. کتاب های دامنه گسترده ای برای یادگیری افراد نسبت به منابع های دیگر دارند.

 • کتاب ها را معمولا از پیچیدگی و تنوع بالا انتخاب می کنند که خواندن آن به شما کمک در یادگیری می کند.
 • کتاب‌ های زبان بزرگ، مطالب را به دقت و خلاصه شده‌ ارائه می‌ دهند که زبان آموزان را می توانند با این روش درگیر کنند.
 • بسیاری از کتاب ‌ها متن و تمرین‌ هایی را ارائه می ‌دهند که برای هر مرحله از یادگیری تا سطوح پیشرفته این تمرین ها طراحی شده اند.
 • بیشترین گزینه ‌های یادگیری را در درجه اول برای مبتدیان در نظر می گیرند تا بتوانند برای بادگیری انگیزه داشته باشند.
 • در کتاب‌ ها بیشتر مطالبی را برای طیف گسترده‌ ای از سطوح فراهم می‌ کنند.

یک گزینه یادگیری عالی دیگر ملل این است که یک آموزشگاه کامل است. این آموزشگاه به شما در آموزش گام به گام و یا فشرده کمک بسیار زیادی به شما می کند.

بهترین کتاب ها برای یادگیری زبان آلمانی

 • کتاب آموزش زبان آلمانی Basic German Vocabulary
 • کتاب آموزش زبان آلمانی mastering german vocabulary
 • کتاب آموزش زبان آلمانی Berlitz german phrase
 • کتاب آموزش زبان آلمانی German : how to speak and write it
 • کتاب آموزش زبان آلمانی “۲،۰۰۱ کلمات بسیار مفید آلمانی”
 • کتابآموزش زبان آلمانی Deutsch Aktuell
 • کتاب آموزش زبان آلمانی German Second and Third Years
 • کتاب آموزش زبان آلمانی Die neue Gelbe

سخن پایانی

همان طور که مطالعه کردید شما باید برای انتخاب بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی باید مواردی نظیر سطح، هدف و سن را حتما در نظر داشته باشید. چون بدون در نظر گرفتن این موارد شما انتخاب درستی نخواهید داشت. حتی در این مقاله برای شما از این که بهترین کتاب برای یادگیری زبان آلمانی باید دارای چه مواردی باشد صحبت شده است. از این که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید از شما عزیزان سپاس گزاریم.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه ها