لیستی از بهترین تفریحات آبی در آنتالیا که نباید از دستشان داد از نارمک دانلود

لیستی از بهترین تفریحات آبی در آنتالیا

لیستی از بهترین تفریحات آبی در آنتالیا

در پارک آبی آکوا انواع وسایل سرگرم کننده و مهیج آبی نظیر سرسره های آبی سر باز ، سر پوشیده ، و سرسره های تونلی و همچنین U شکل در انتظار شما است و گذشته از این ها بازهای مهیج تری همچون چاله فضایی و جامپینگ تا حد زیادی آدرنالین خونتان را بالا می برد .

شهر توریستی و بسیار دیدنی آنتالیا ، از جمله مقاصد برتر گردشگری در دنیاست و در کنار طبیعتی شگفت انگیز و سواحلی رویایی ، وجود دهها پارک آبی ، با فضاهایی منحصر بفرد، همه چیز را برای گذران تعطیلاتی با یاد ماندنی مهیا می کند. جالب است بدانید ، با اینکه اغلب هتل های این شهر دارای پارک های آبی نسبتا خوبی هستند ، اما اغلب گردشگران ترجیح می دهند از هتل محل اقامت خود خارج شوند و گوشه از وقت خود را ، در پارک های آبی این شهر که اغلب دارای فضاهایی وسیع و امکاناتی شگفت انگیز هستند سپری کنند .

پارک های آبی شهر آنتالیا بسیار بزرگ بوده و به استانداره های روز دنیا مجهز هستند . و وسایل بازی موجود در آنها ، بسیار متنوع بوده و در نوع خود بینظیر است .  وقت گذراندن در این پارک های آبی آنتالیا یکی از بهترین و جذاب ترین بخش سفر شما خواهد بود . و ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا برخی از ، پرطرفدارترین و محبوب ترین آنها را به شما معرفی کنیم . پس با ما همراه شوید :

 تفریحات آکوا پارک آنتالیا

به گزارش سفر باتو پارک آبی آکوا بزرگترین و البته محبوب ترین مجموعه های تفریحی در این شهر است . این پارک آبی در کنار ساحل دریای مدیترانه و جنوب غربی شهر آنتالیا و در یکی از بخشهای معروف شهر به نام کنیالتی قرار دارد. کنیالتی منطقه ای ساحلی است که ما بین شهر آنتالیا و منطقه لارا واقع شده و دارای جاذبه های متنوع گردشگری است .

و در بخش های دیگر آن ، محوطه ای برای استراحت و تخت هایی برای حمام آفتاب گرفتن ، و محوطه بازی کودکان وجود دارد همچنین سالن ماساژ نیز آماده است تا خستگی کل این سفر را تنتان به در کند .

جامپینگ یکی از مهیج ترین تفریحات این مجموعه است و علاقمندان را از ارتفاعی هفتاد متری بین زمین و آسمان معلق نگه می دارد . برای استفاده از این بازی مهیج به تراسی که حدود هفتاد متر بالاتر از سطح زمین قرار دارد می روید ، و پس از آن با کمک راهنماها لباس و وسایل ایمنی مخصوص در اختیار قرار می گیرد سپس طناب ایمنی به پاهایتان بسته می شود و به پایین پرتاب می شوید . در این زمان آدرنالین خونتان در بالاترین سطح می رسد و تا نیمه های بدن در آب فرو می روید و دوباره به بالا کشیده می شوید . این بخش بسیار پر طرفدار است و البته به دل و جرات زیادی نیاز دارد پس اگر تمامی شرایط را دارید این فرصت استثنائی را از دست ندهید .

 

 تفریحات پارک آبی ریکسوس پریمیوم

این مجموعه تفریحی ،  یکی از معروف ترین و مجهزترین پارک های آبی در شهر آنتالیا ست و برای استفاده از آن می بایست به هتل ریکسوس پریمیوم بروید . این هتل حدودا پنجاه کیلومتر تا شهر آنتالیا فاصله دارد  و در چهل کیلومتری فرودگاه شهر واقع

شده است . این هتل ، در منطقه ای به نام بلک    (Belek)  قرار دارد و با دارا بودن پارک آبی بسیار بزرگ و مهیج گردشگران بسیاری را هم برای اقامت و هم صرفا برای استفاده از این مجموعه تفریحی ، به سمت خود می کشاند .

در حال حاضر یکی از برترین جاذبه های گردشگری منطقه بلک، پارک آبی هتل پریمیوم تروی می باشد کهاز امکانات تفریحی منحصر بفردی برخوردار است . در این مجموعه انواع سرسره های مرتفع و پیچ در پیچ ، آبشار ، وسایل بازی متنوع  و همچنین نمایش شاد دلفین ها را خواهید دید .

یکی از مهیج ترین بازی های این مجموعه  در تور آنتالیا برج تروجان است و برای استفاده از آن ابتدا می بایست از پله های مارپیچی شکل بالا بروید سپس ، از سرسره ها به سمت استخر آب پرتاب می شوید . این بازی در حدود بیست متر ارتفاع دارد . و بعد از آن آبشار این پارک آبی با ده متر ارتفاع بسیار مهیج و لذت بخش است .

در پارک آبی ریکسوس پریمیوم تروی ، انواع وسایل بازی برای تمام رده های سنین فراهم شده و بخشی از این مجموعه برای کودکان اختصاص داده شده است .

گفتنی است هزینه بلیط این مجموعه ، برای گردشگرانی که در این هتل اقامت ندارند ، در حدود بیست و پنج  یورو و برای کودکان بیست یورو است .

 

 تفریحات پارک آبی ددمان

پارک آبی ددمان یکی از معروف ترین پارک های آبی شهر آنتالیا است که در منطقه توریستی  لارا واقع شده است . همانطور که می دانید منطقه لارا یکی از مهم ترین مراکز گردشگری در شهر آنتالیا است که دارای جاذبه های تفریحی متنوعی است و این پارک آبی ، یکی از پر طرفدارترین هاست .

پارک آبی ددمان حدودا شصت و پنج هزار متر مربع مساحت دارد و با وجود امکانات رفاهی و تفریحی متنوع گردشگران بسیاری را به سمت خود می کشاند . این مجموعه دارای بیش از سی سرسره آبی ، امواج مصنوعی و استخرهای مختلف است .

دیدگاه ها