چگونه با ۱۰۰ میلیون صاحب یک آپارتمان لاکچری شویم؟ از نارمک دانلود

صاحب یک آپارتمان لاکچری شویم

با توجه به شرایط اقتصادی این روز ها که در هر هفته و شاید هر روز قیمت آپارتمان نه تنها در اندیشه بلکه در هر شهر دیگری دست خوش تغییرات چشم گیری می شود، باید یک معیار ذهنی برای خودمان داشته باشیم و طبق همان معیار بتوانیم تا حدی نسبی، قیمت املاک و آپارتمان ها را برررسی و ارزشمند بودن هر ملک را تشخیص دهیم.
در ادامه این مطلب از سری مقالات تخصصی املاک ویژن درباره شهر اندیشه، به بررسی چگونگی محاسبه قیمت خرید آپارتمان در اندیشه در شرایط فعلی بازار پرداخته ایم و شما با مطالعه کامل این مطلب می توانید بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.
خرید آپارتمان ارزان در اندیشه فاز ۱
شهر جدید اندیشه جزو مدرن ترین شهرک های نوساز در کشور است که موجب شد تا افراد زیادی به دنبال خرید اقساطی آپارتمان در اندیشه باشند. شهرک اندیشه دارای ۶ فاز مختلف است که شهرک اندیشه فاز یک جزو پرطرفدارترین خانه های مسکونی می باشد. شهرکی با تنوع و گوناگونی زیاد آپارتمان که با هر سلیقه ای میتوان در این شهرک ملک مورد نظر خود را پیدا کرد،البته وجود آپارتمان با قیمت ارزان شرایطی را محیا کرده تا بدون پرداخت اقساطی بتوان صاحب خانه شد.

صاحب یک آپارتمان لاکچری شویم

در مجموعه املاک ویژن ملک های مختلفی مانند آپارتمان، باغ ویلا، زمین مسکونی، املاک تجاری و اداری دارای شرایط فروش اقساطی املاک هستند. مسکن ویژن سابقه درخشان و طلائی در فروش اقساطی آپارتمان دارد، با توجه به افزایش قیمت های لحظه ای و عدم رضایت مشتریان، بسیاری از افراد تمایل کمتری به خرید نقدی آپارتمان دارند و بیشتر به دنبال شرایط فروش اقساطی آپارتمان در اندیشه هستند. به همین منظور املاک ویژن شرایط متفاوت تری را برای فروش املاک اقساطی خود و زیر مجموعه هایش در نظر می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط فروش اقساطی آپارتمان در اندیشه با کارشناسان فروش املاک ویژن در تماس باشید.

خرید خانه تمام اقساط در اندیشه آیا منطقی است؟

میتوان گفت در حال حاضر فاز یک شهرک اندیشه محبوب ترین شهرک برای سرمایه گذاری و خرید املاک است زیرا با توجه به قیمت مناسب آن در طراحی ساختمان ها از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می شود. خرید آپارتمان در اندیشه با شرایط عالی برقرار بوده و مشتریان عزیز میتوانند ملک مورد نظر خود را از املاک ویژن خریداری نمایند.

صاحب یک آپارتمان لاکچری شویم

صاحب یک آپارتمان لاکچری شویم

صاحب یک آپارتمان لاکچری شویم

امروزه در مجموع فاز یک شهر اندیشه شاید به تعداد انگشتان دست هم منازل ویلایی باقی مانده باشد و این منطقه کاملا آپارتمانی شده است که البته بخاطر امکانات رفاهی بالایی که دارد از جمله مراکز خرید متعدد و سهولت در استفاده از هر نوع خدماتی در این منطقه، یکی از پر رونق ترین فاز های این شهر می باشد و بسیاری از سرمایه گزاران برای خرید آپارتمان ارزان در اندیشه ابتدا به سراغ همین بخش شهر می آیند. فاز دوم شهر اندیشه نیز بعد از فاز یک اولویت بعدی آپارتمان نشینی این شهر محسوب می گردد و از خدمات و امکانات رفاهی خوبی نیز برخوردار است و نسبت به فاز یک کمی خلوت تر نیز هست.

قیمت آپارتمان در اندیشه شهریار در پاییز ۹۹

همانطور که گفتیم املاک اندیشه به دو دسته ویلایی های دو طبقه و آپارتمانی تقسیم بندی می شوند. اما حالا که به فکر خرید ملک در شهر اندیشه و یک سرمایه گذاری ایمن هستید بهترین پیشنهاد می تواند آپارتمان های مناطق مختلف بخصوص فاز یک اندیشه باشد که ما در یک مقاله به صورت مفصل درباره اینکه کدام فاز شهرک اندیشه بهتر است صحبت کرده ایم.

آپارتمان های نو ساز فاز یکم شهر اندیشه که زیر مجموعه ای از شهرستان شهریار به حساب می آید، در اوایل پاییز سال ۱۳۹۹ در حدود قیمت ۱۳ الی ۱۵ میلیون تومان به ازای هر متر مربع می باشد. البته تغییر این مبلغ به مواردی همچون داشتن پارکینگ اختصاصی روی سند، انباری، موقعیت و دسترسی ملک و همچنین امکانات جانبی همچون هود، گاز رو میزی، کابینت های گلس یا ام دی اف و از این دست امکانات به قیمت اعلام شده اضافه خواهد کرد.

و در مورد آپارتمان های دارای سال ساخت بالا کمی قیمت ها دارای تنوع بوده و متفاوت هستند. آپارتمان های قدیمی تر در حدود ۱۵ سال سخت با قیمتی بالغ بر ۸ الی ۱۰ میلیون تومان بسته به طبقه و موقعیت و امکاناتی که درباره اش توضیح داده شد و واحد های بین ۸ الی ۱۰ سال ساخت نیز با قیمت متری ۱۰ تا ۱۳ میلیون تومان معامله خواهد شد.

Rate this post

دیدگاه ها