برترین پیام رسان های فارسی از نارمک دانلود

برترین پیام رسان های فارسی

در گذشته ارتباط با دوستان و خانواده از راه دور هرگز آسان نبوده است , اما امروزه به کمک اینترنت می‌توانید با هرکسی ، در هر نقطه از جهان به آسانی ارتباط برقرار کنید. با توجه به گسترش استفاده از تلفن های همراه هوشمند , توسعه دهندگان سعی نموده اند تا با ارئه پیام رسان های گوناگون که هرکدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند , کاربران را به سوی خود جذب کنند. کاربران نیز برای استفاده از این پیام رسان ها ابتدا باید اولویت های خود را تعیین کنند و سپس با توجه به نیازهای خود پیام رسان ها را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایند. ما سعی کرده ایم در اینجا شما را با چند پیام رسان فارسی آشنا سازیم. پس با ما همراه باشید!

تلگرام طلایی : 

با یک جستجوی ساده متوجه خواهید شد که پیام رسان های مختلفی برپایه تلگرام طراحی و ارائه شده اند که هرکدام امکانات خاص خود را دارند. تلگرام طلایی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با ویژگی های گوناگونی که دارد , توانسته است بسیاری از کاربران را به سوی خود بکشاند. با دانلود تلگرام طلایی می توانید آسان تر از همیشه با دوستان و خانواده تان در ارتباط باشید!

برترین پیام رسان های فارسی

سروش : 

سروش را شاید بتوان یکی از پرطرفدارترین پیام رسان های فارسی دانست. این مسنجر با امکاناتی ‌نظیر تماس تصویری ، پخش فیلم و موسیقی همزمان با شروع دانلود ، بات‌های کاربردی ، امکان جستجوی سراسری در چت‌ها ، گروه‌ها و کانال‌ها ، امکان سنجاق کردن پیام ، امکان ذخیره‌سازی ابری اطلاعات و خدمات پرداخت امن در دسترس کاربران است. این ویژگی‌ها در کنار امکانات دیگری که برای کاربران فراهم شده ، سروش پلاس را به یک پیام‌ رسان خاص و پیشرفته تبدیل کرده است.

 

هاتگرام :

هاتگرام نیز یکی دیگر از نسخه های غیر رسمی مسنجر تلگرام است. با دانلود هاتگرام می توانید از ویژگی های پیشرفته آن بهره ببرید. البته پیشنهاد می کنیم موبوگرام را نیز امتحان کنید!

Rate this post

دیدگاه ها