دانلود انیمیشن Toys in the Attic 2009 دوبله فارسی از نارمک دانلود

دانلود انیمیشن جدید زیر شیروانی Toys in the Attic 2009 با لینک مستقیم

انیمیشن دوبله فارسی زیر شیروانی Toys in the Attic 2009

دانلود انیمیشن Toys in the Attic 2009

دانلود انیمیشن Toys in the Attic 2009

منتشر کننده : نارمک دانلود

ژانر فیلم : انیمیشن | خانوادگی | فانتزی

محصول : ۲۰۰۹کشور آمریکا

زبان انیمیشن : دوبله فارسی

خلاصه انیمیشن زیر شیروانی ۲۰۰۹ : خرس عروسکی کوچک همراه با موشی مکانیکی و یک عروسک خیمه شب بازی باهم متحد و دوست می شوند تا دوستشان را که دزدیده شده است را از سرزمین شیطان نجات دهند. این انیمیشن جذاب را میتوانید از رسانه نارمک دانلود دریافت کنید .

انیمیشن زیر شیروانی ۲۰۰۹ یک فیلم کارتون فانتزی متحرک استاپ موشن استاپ موشن به کارگردانی آقای جیرجی بارتا و نویسندگی آقای ادگار دوتکا و بارتا در سال ۲۰۰۹ میلادی است که جامعه ای از اسباب بازی ها و اشیا other دیگر را در یک اتاق زیر شیروانی به تصویر کشیده است که وقتی هیچ انسانی در آن زنده نمی شود ، زنده می شود.

دانلود انیمیشن Toys in the Attic 2009

در یک اتاق زیر شیروانی پر از آشغال های دور انداخته شده ، یک عروسک زیبا خرسی به نام Buttercup در یک صندوق عقب قدیمی به همراه دوستانش ، ماریوت سر Handsome ، خرس عروسکی دوست داشتنی ، موش مکانیکی و موجود پلاستیکی ، لورن زندگی می کند. هنگامی که باترکاپ را ربوده و به سرزمین شر می برند ، دوستانش برای نجات او از دست رئیس دولت قدرتمند در یک ماجراجویی شگفت آور و جسورانه قرار می گیرند. این انیمیشن جذاب که در اصل به زبان چکی تولید می شد ، در دنیایی جادویی از اسباب بازی ها و دستگیره هایی که در اتاق زیر شیروانی خانه ای در پراگ نگهداری می شود ، تنظیم شده است. به دنبال نمادگرایی دوران جنگ سرد که کارگردان و جمهوری چک را تحت تأثیر قرار داد ، دنیای اتاق زیر شیروانی به سرزمین اسباب بازی های شاد در غرب و سرزمین شر در شرق تقسیم می شود.رئیس دولت مستبد با گروهی از افراد شرور ، حشرات و سبزیجات پوسیده بر امپراتوری شیطانی شرق حکمرانی می کند.

4.5/5 - (2 امتیاز)
باکس دانلود
دانلود شما نیم بها محاسبه میشود

دیدگاه ها