دانلود فیلم خنده دار طلاق به سبک ایرانی با لینک مستقیم از نارمک دانلود

دانلود رایگان فیلم کمدی طلاق به سبک ایرانی با کیفیت عالی بلوری

فیلم جدید طلاق به سبک ایرانی با بازی حامد کمیلی

دانلود فیلم خنده دار طلاق به سبک ایرانی

منتشر کننده : نارمک دانلود

نام فیلم : طلاق به سبک ایرانی

ژانر فیلم : کمدی

محصول : ۱۳۹۶ کشور جمهوری اسلامی ایران

مدت زمان فیلم : ۸۱ دقیقه

هنرمندان : حامد کمیلی، تینا آخوندتبار، احمد پورمخبر، رابعه اسکویی،آقای امیر نوری، مهران رجبی، عباس محبوب، شهاب عباسی ،خانم سوسن پرور

کارگردان : آقای فرید کلهر

خلاصه فیلم ایرانی طلاق به سبک ایرانی : داستان درباره زن ( با بازی تینا آخوندتبار ) و شوهری ( با بازی حامد کمیلی ) است که به خاطر اختلافات متعدد قرار است از هم جدا شوند. در این بین به آنها اطلاع داده می شود که حساب بانکی مشترکشان برنده یک ویلا در کیش شده است و… شما میتوانید با لینک مستقیم از سایت نارمک دانلود این فیلم را دریافت کنید .

فیلم طلاق به سبک ایرانی در ژانر کمدی است که داستان زوجی است که در زندگی خود باهم به مشکل میخورن در این هیاهو این زوج در یک بانک یه حساب مشترک دارن که این حساب برنده یه واحد در شهر کیش میشود . بانک بصورت جدا گانه این زوج را از برنده شدنشون مطلع میکنند و هر کدوم میخوان بدون اینکه اون یکی بفهمه جایزه بانک را خودش به تنهایی بگیرد .

دانلود فیلم خنده دار طلاق به سبک ایرانی

دانلود فیلم خنده دار طلاق به سبک ایرانی

که در آخر هر دو میفهمن و به شهر کیش مسافرت میکنن تا جایزه بانک را بگیرن و در این هیاهو زنش یکی از دوستان خود را در کیش میبیند و نمیخواهد دوستش بفهمد که این دو از هم میخوان جدا بشن و خانم تصمیم میگیرد که به شوهرش پیشنهاد بده که در قبال گرفتن کمی از سهم خانوم در جایزه جلو دوست خانم نقش زن و شوهر عاشق پیشه را بازی کنن .

در این هیاهو شوهر بعد از مدتی میبیند که نمیتواند از همسر خود جدا بشود و تصمیم میگیرد که که با همسرش زندگی ادامه بدهد . اگر به دنبال دیدن یه فیلم خنده دار ایرانی هستین بهتون پیشنهاد میکنم حتما این فیلم جذاب را تماشا کنید .

 

4.5/5 - (2 امتیاز)
باکس دانلود
دانلود شما نیم بها محاسبه میشود

دیدگاه ها