دانلود فیلم Swiss Army Man 2016 دوبله فارسی با کیفیت عالی

دانلود فیلم Swiss Army Man 2016

دانلود دوبله فارسی Swiss Army Man 2016

منتشر کننده : نارمک دانلود

ژانر فیلم : کمدی ( comedy ) / درام / فانتزی

محصول : ۲۰۱۶ کشور آمریکا

کارگردان : Dan Kwan ( دن کوان )

بازیگران : Mary Elizabeth Winstead ( مری الیزابت وینستد ) , Paul Dano, Daniel Radcliffe

امتیاز فیلم : ۱۰/۷٫۰

زبان فیلم : دوبله پارسی

خلاصه فیلم : دانو نقش هانك تامپسون را بازی می كند ، مردی كه پس از گم شدن در یك جزیره اقدام به خودكشی می كند ، وقتی جسدی را می بیند كه توسط رادكلیف به تصویر كشیده شده است ، در ساحل شستشو می دهد. او نوعی دوستی را با بدن مرده ایجاد می کند و می فهمد که می تواند مانند یک cadaver را دستکاری کند .

مرد ارتشی سوئیسی یک فیلم آمریکایی محصول سال ۲۰۱۶ در ژانر کمدی-درام با بازی پل دِینو و دنیل ردکلیف است که توسط دان کوان و دنیل شینرت نوشته و کارگردانی شده‌است. دِینو نقش «هنک» را بازی می‌کند؛ مردی که پس از گم شدن در یک جزیره سعی در خودکشی دارد که جسد مردی را در کنار ساحل می‌بیند.

 

هانك تامپسون ، مردی كه در یك جزیره با راهپیمایی روبرو شده ، در آستانه حلق آویز کردن خود است ، اما می بیند كه جسدی در ساحل در حال شستشو است. او سعی می کند تا آن را احیا کند ، اما جسد او را با نفخ مداوم آن مورد ضرب و شتم قرار می دهد. هنگامی که جزر و مد شروع به شستن اجساد می کند ، هنک نظاره می کند که هویج آن را روی آب می چرخاند. هنک بلافاصله جسد را سوار می کند و مانند یک جت اسکی ، آن را سوار اقیانوس می کند و در ساحل سرزمین اصلی اما به دور از تمدن فرود می آید. در آن شب ، هر دو آنها در یک غار از طوفان باران پنهان می شوند ، و بعد از اینکه رواناب به دهان جسد ریخته می شود ،

هنک صبح روز بعد متوجه می شود که جسد قدرت دیگری دارد: می توان از آن به عنوان چاهی برای یک منبع به ظاهر نامتناهی استفاده کرد. آب آشامیدنی این جسد همچنین گذر آهسته به صحبت کردن را آغاز می کند و با پذیرفتن نام مانی ، درک انگلیسی را بدست می آورد. هنک و مانی با استفاده از نعوظ های مانی (که توسط یک مجله لباس شنا که پیدا می کنند) به عنوان قطب نما تلاش خود را ادامه می دهند. مانی همه چیز را در مورد زندگی سابق خود فراموش کرده است و هنک سعی دارد مفاهیم مختلفی راجع به زندگی به او یاد دهد ، اما تعابیر کودکانه و بی شرمانه مانی از این مفاهیم با آنچه هانک رفتار قابل قبول اجتماعی می داند مغایر است.

دانلود دوبله فارسی فیلم Swiss Army Man 2016 با کیفیت ۱۰۸۰p

لینک دانلود مستقیم

حجم : ۱٫۸ گیگابایت

دانلود دوبله فارسی فیلم Swiss Army Man 2016 با کیفیت ۷۲۰p

لینک دانلود مستقیم

حجم : ۹۵۰ مگابایت

دانلود دوبله فارسی فیلم Swiss Army Man 2016 با کیفیت ۴۸۰p

لینک دانلود مستقیم

حجم : ۴۵۰ مگابایت

دانلوود صوت دوبله فارسی جداگانه

Rate this post

دیدگاه ها