همه چیز در مورد سریال squid game و دانلود آن از سایت نارمک دانلود

همه چیز در مورد سریال squid game و دانلود آن

در سال های اخیر که روز به روز سینمای جهان در حال پیشرفت است به لطف سایت هایی از قبیل نتفلیکس سریال های کره ای به خصوص ژانر عاشقانه و درام به شهرت و محبوبیت زیادی در بین مردم دنیا رسیده است. “Squid Game” یا بازی مرکب جدیدترین سریال کره ای این شبکه است که به محبوبیت زیادی رسیده است.

برای دانلود رایگان سریال Squid Game میتوانید بر روی لینک کلیک نمایید.

داستان سریال Squid Game

سریال Squid Game یا بازی مرکب در طول داستان خود به یک سوال مهم پاسخ میدهد که اگر بازی هایی که در کودکی انجام میدادید کُشنده بودندچه میشد؛ به طور کلی میتوان گفت که این نکته شاکله اصلی داستان این سریال را تشکیل میدهد. در این سریال ماهیت های یک نظام سرمایه داری را نیز میبینیم که در کنار آن زندگی پُر تنش بشریت به تصویر کشیده میشود.

قصه ی سریال Squid Game داستان زندگی افراد مختلفی را روایت میکند که به هر دلیلی در زندگی شان شکست خورده اند. ۴۶۵ نفر بدهکار باید برای یک جایزه میلیون دلاری مبارزه کنند به طوری که تمام این افراد که در زندگی خود به نوعی شکست خورده اند و در تنگنا  قرار دارند در یک زمان خاصی یک دعوت نامه برای یک بازی Survive یا زنده ماندن دریافت میکنند که برنده آن یک جایزه میلون دلاری برنده شده و بازنده آن نابود میشود.

این بازی توسط کسانی که مشخص نیست چه کسی هستند و در یک مکان نامعلوم برگزار میشود که در آنجا شخصیت هایی که در این مسابقه زنده ماندن شرکت میکنند در یک مکان زندانی شده و بازی های دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ که کودکان در کره جنوبی انجام میدادند مانند طناب کشی و تیله بازی در آن مکان توسط این افراد انجام میشود.

محتوای سریال Squid Game

اولین موضوعی که درباره این سریال در ذهن مخاطب جالب توجه بوده این است که یک بازی که در آن ۴۶۵ نفر شرکت میکنند و شروع به انجام بازی های دوران کودکی خود میکنند چقدر میتواند جالب باشد اما رفته رفته به این نکته پِی میبرند که این بازی باعث میشود خاطرات خوب بازی های دوران کودکی این افراد به کابوسی برای آنها تبدیل شود زیرا که در این داستان آنها برای زنده مان میجنگند نه بازی کردن.

در این بازی تا زمانی که کسی شکست نخورده است همه چیز خوب و عالی به نظر میرسد اما پس از شکست اولین نفر در این مسابقه اولین شوک به بینندگان سریال Squid Game وارد میشود، زمانی که آنها میفهمند هر نفر پس از باخت در مسابقه به ضرب گلوله کشته میشود.

محتوای سریال Squid Game

شروع وحشت در سریال 

هنگامی که شرکت کننده ها در این بازی برای زنده ماندن شروع به وحشت میکنند فضای سریال به یک فضای درام و ترسناک تبدیل میشود اولین اتفافی که پس از وحشت آنها می افتد کشته شدن نصف این افراد است.

شخصیت های اصلی این بازی که برای برنده شدن به اینجا آمده اند متوجه این میشوند که تنها راه زنده ماندن در این بازی سازگاری با محیط آن است. سریال Squid Game زمانی هیجان انگیزتر میشود که رقبا شروع به پیمان بستن با یکدیگر کرده اما رفته رفته همه آنها برای زنده ماندن و رسیدن به آن جایزه میلیون دلاری به همدیگر خیانت میکنند.

از نکات قابل توجه سریال بازی مرکب میتوان از اشاره آن به نبود عدالت در جامعه امروزی گفت. بدون تردید در جهانی که ما زندگی میکنیم

بسیاری از زشتی هایی که وجود دارد به خاطر ناعدالتی و نابرابری زندگی انسان ها باهم دیگر است انسان حریص در زندگی عادی کم نیست و در این سریال نیز از آن استفاده شده است. در این سریال میتوان حرص بیش از حد به پول را که منجر به ریشه بسیاری از بدی ها میشود دید.

محتویات اصلی این سریال را در جامعه ی امروزی میتوان دید جایی که ثروتمندان برای نمایش قدرت خود حاضرند مسابقاتی را طراحی کنند که در آن شاهد کشته شدن افراد ضعیف جامعه باشند. به راستی که این سریال جنبه های تاریک زندگی و دنیای امروزی را به وضوح به تصویر میکشد.

نقاط قوت و نقاط ضعف سریال Squid Game

بزرگترین نقطه قوت این سریال را میتوان داستان سریال عنوان کرد. داستانی که به طور کامل برای بیننده ی آن ملموس است و میتواند آن را به خوبی در جامعه ای که زندگی میکند ببیند. اتفاقات این سریال، لباس های آن، صحنه های آن همگی موجب شگفتی مخاطب میشوند.

تعاملات و رفتار شخصیت های بازی در آن محیط بسیار جذاب به همراه موسیقی که در لحظات مختلفی به طور متفاوتی پخش میشود زیبایی این سریال را دو چندان میکند.

نکته ضعف قابل توجه ای به این سریال وجود ندارد اما با این حال بعضی انتقادات به عروسک گردان های پشت صحنه این سریال و بعضی از قسمت های آن که داستان آن قابل پیش بینی است وجود دارد. به طور کلی این یک شاهکار برای دوست داران این سبک از سریال است که ممکن است خیلی از افراد نیز از داستان اینگونه سریال ها خوششان نیاید.

جمع بندی

چه طرفدار سینمای کره جنوبی باشید یا نباشید حتما شما هم این سریال را شایسته ستایش اطراف خودش میبینید. یک داستان هیجان انگیز به همراه درام و ترسناک که هر مخاطبی را میتواند پای دیدن خودش بکشاند. برای دانلود فیلم و سریال های بیشتر میتوانید به وبسایت دانلود فیلم نایس مووی مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها