بررسی انیمیشن Fast & Furious: Spy Racers با زمان انتشار از نارمک دانلود

بررسی انیمیشن Fast & Furious: Spy Racers

منتشر کننده : نارمک دانلود

برای خواندن زمان انتشار انیمیشن سریالی Fast & Furious: Spy Racers به ادامه مطلب مراجعه کنید

هنگامی که من کودکی بودم ، چیزی وجود ندارد که بیش از این که به من فرصتی برای “جاسوسی مخفی” تبدیل شود ، هیجان زده من باشد. “اکنون ، Netflix ، Dreamworks Animation و وین دیزل تهیه کننده اجرایی با هم همکاری کرده اند تا به بچه ها بیایند. این فرصت را می دهد که رویای چنین دوپناهی را رؤیایی کند. Fast & Furious: سریال های انیمیشن Spy Racers ، خانواده (هدف قرار دادن) که در تاریخ ۲۶ دسامبر به Netflix می آیند ، یک تریلر سریع قدم در لپ های ما انداختند ، نوید اکشن ، کمدی ، و یک نام تجاری جدید را به دنیای همیشه در حال گسترش می بخشید.

بر خلاف Hobbs & Shaw ، که یک اسپینوفی متمرکز و تستوسترون اضافه شده از آنتی بادی متشکل از حق رای دادن سریع و خشمگین برای بزرگسالان را ارائه می داد ، Fast & Furious: Spy Racers کاملاً برای بچه ها است ، ضد آب بودن لبه های خشن ، PG-13 از اصلی برای صافی خوش طعم – به انیمیشن بیش از حد نرم و صاف آن. این سریال Tyler Posey را به عنوان تونی “پسر عموی جوان” از Dominic “Toretto ، که به همراه دوستان خود استخدام می شود برای پیوستن به یک آژانس مخفی از racers جاسوسی برای نفوذ به شگفت انگیز به نام SH1FT3R ، که البته یک آژانس رقیب از racers جهنمی در تصاحب جهان است ، بازی می کند. . معمار سریع و خشمگین کریس مورگان یکی دیگر از EP های این پروژه است که قول می دهد سری انیمیشن ها را با اقدام و اصالت معتبر به هم چسباند. برای هر بیننده جوان که مجاز به دیدن صفحه های بزرگ صفحه نمایش نیست ، Fast & Furious: Spy Racers یک اسکله مطلق خواهد بود ، در حالی که هنوز هم برای اطمینان از جریان ، خارش ژانر را خراشیده می کند.

Fast & Furious: Spy Racers در دسامبر ۲۶ به Netflix می آید. تریلر و خلاصه داستان رسمی را در زیر مشاهده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه این حق رای دادن چیست ، در اینجا بررسی ما درباره Hobbs & Shaw آورده شده است. به علاوه ، رتبه بندی ما از هر فیلم سریع و خشمگین منتشر شده تا به امروز

بررسی انیمیشن Fast & Furious: Spy Racers

نوجوان تونی Toretto در زیر پله های پسر عموی خود Dom هنگامی که او و دوستانش توسط یک آژانس دولتی استخدام می شوند تا به SH1FT3R نفوذ کنند ، یک لیگ مسابقه ای نخبه است که به عنوان جبهه ای برای یک سازمان جنایی ناجوانمردانه خم شده بر سلطه جهانی جذب می شود.

سریال ماجراجویی هیجان انگیز برای بچه ها از استعدادهای صوتی تایلر پوزی (نوجوان گرگ) به عنوان پسر عموی جوان Dom به عنوان رقیب جاسوسی Tony Toretto ، Camille Ramsey (American Vandal) به عنوان لیلا گری قدرتمند ، یک مسابقه دهنده قابل توجه زیرزمینی استفاده می کند که برای SH1FT3R کار می کند ، لوک Youngblood (هری پاتر) به عنوان Frostee Benson ، یک نبوغ فنی ۱۳ ساله ، Charlet Chung (Overwatch) به عنوان اکو ، یک هنرمند استاد و جاسوس طبیعی ، خورخه دیاز (جین باکره) به عنوان سیسکو رنالدو هم عضله و هم شیرینی خدمه ، رنه الیز گلدسببری (همیلتون) به عنوان رابط تیم مخفی خانم هیچ جا ، سیمیلس دیزل به عنوان خواهر کوچکتر فریستی سیسی و مانیش داییل (مقیم) به عنوان شاشی دارار رهبر وسواس جهانگردان سازمان جنایتکار SH1FT3R.

Rate this post

دیدگاه ها