انیمیشن Minions 2: The Rise of Gru مینیون ها ظهور گرو از نارمک دانلود

دانلود انیمیشن Minions 2: The Rise of Gru

منتشر کننده : نارمک دانلود

ژانر فیلم : انیمیشن

زمان اکران : ۱۸ ژوئن ۲۰۲۰

کارگردان : کایل بالدا

خلاصه انیمیشن : این فیلم داستان اصلی ماجراهای مینیون ها را نشان می دهد و برای یک رهبر استبدادی ، گرو ، کار می کند

Minions: The Rise of Gru یک فیلم کمدی انیمیشن سه بعدی رایانه ای آمریکایی است که توسط Illumination ساخته شده است. دنباله فیلم ۲۰۱۵ ، Minions ، و spin-off / prequel به سری فیلم های اصلی Despicable Me ، آن را دوباره توسط کایل بالدا ، با کارگردانی برد توسط آلبلسون کارگردانی خواهد کرد. برنامه ریزی شده است که در ۳ ژوئیه سال ۲۰۲۰ توسط ایالات متحده آمریکا توسط Universal Pictures در ایالات متحده منتشر شود.

آثار هنری جدید برای Minions 2: Rise of Gru. این نخستین اثر هنری یا علامت گذاری جدید است که ما برای دنباله فیلم انیمیشن ۲۰۱۵ Minions (که خود جزئی از حق رای دادن Despicable Me بود) دیده ایم. پیر کوفین در حال بازگشت به فیلم دوم خواهد بود تا انواع مختلف بچه های زرد رنگ دوست داشتنی را ابراز کند در حالی که استیو کارل از آنجا ظاهر می شود که شخصیت Despicable Me ، Gru ، بخشی از فصل بعد است.

انیمیشن Minions 2: The Rise of Gru

آثار هنری و علامت های جدید برای Minions 2 توسط شخص استیو وینتراوب Collider مشاهده شد. آثار هنری جدید دارای نشان های Minions 2 است که همراه با پوستر است که فقط یک buncha کامل است که در داخل یک تصویر جمع شده است. در عکس گفته شده چیزهای زیادی پیش می رود که هر مینیون کاری کاملاً مسخره انجام می دهد تا چشم نواز بماند. یکی دیگر از آثار هنری که عکس خوبی از آن گرفتیم الگوی مارپیچ زرد و سفید با همان آرم Minions 2 بود.

فیلم بعدی Minions قرار است در تابستان سال ۲۰۲۰ روی پرده سینماها بیفتد. پنج سال از اولین فیلم می گذرد ، بنابراین جالب است ببینیم که آیا حق رای دادن محبوب هنوز با جمعیتی جوانتر پاهای خود را دارد. Minions 2: Rise of Gru ماجراهای مداوم Minions را در جستجوی رهبر جدید دنبال خواهد کرد. چه کسی می خواهد این گرو باشد؟

Minions 2: Rise of Gru در ۳ ژوئیه ۲۰۲۰ به سینماها می رود. استیو Weintraub و Haleigh Foutch متعلق به شخص Collider در CCXP 2019 در طول هفته خواهد بود ، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که recaps ، پوشش پانل و موارد دیگر به زودی در سایت موجود باشد. آثار هنری Minions 2 CCXP و علائم زیر را در زیر مشاهده کنید.

Rate this post

دیدگاه ها