دانلود رایگان فیلم ایرانی قلاده های طلا با لینک مستقیم از نارمک دانلود

دانلود فیلم جنجالی قلاده های طلا با بازی امین حیایی

فیلم سینمایی قلاده های طلا با کیفیت بلوری

دانلود رایگان فیلم ایرانی قلاده های طلا

منتشر کننده : نارمک دانلود

نام فیلم : قلاده های طلا

ژانر فیلم : اجتماعی

محصول : ۱۳۹۲ کشور جمهوری اسلامی ایران

مدت زمان فیلم : ۱۰۰ دقیقه

هنرمندان : امین حیایی، مریلا زارعی،آقای محمدرضا شریفی‌نیا، علیرام نورایی، حمیدرضا پگاه، نیلوفر خوش‌خلق، دکتر محمود عزیزی، مهدی صبایی، کیانوش گرامی، داریوش اسدزاده،خانم پوراندخت مهیمن و…

کارگردان : آقای ابوالقاسم طالبی

خلاصه فیلم ایرانی قلاده های طلا : فیلم سینمایی قلاده های طلا درباره حوادث پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ شمسی است. این فیلم سیاسی ترین فیلم تاریخ سینمای جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و به جای خلاصه داستان آن آمده است: «هر ایرانی یک رأی و ما یک ملت‌ایم به مثابه یک تن. چو ایران نباشد تن من مباد.»….شما میتوانید با لینک مستقیم از سایت نارمک دانلود این فیلم را دریافت کنید .

قلاده‌های طلا یک فیلم جنجالی ایرانی به کارگردانی آقای ابوالقاسم طالبی محصول سال ۱۳۹۰ شمسی است که حوادث پس از انتخابات سال ۸۸ را به روایت جمهوری اسلامی ایران به تصویر کشیده‌است. اکران فیلم از تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۰ شمسی شروع شد. فیلم‌برداری صحنه‌های فیلم در تابستان ۱۳۹۰ شمسی و در شهر تهران انجام شده‌است.

دانلود رایگان فیلم ایرانی قلاده های طلا

نویسنده به گفته خودش، در تدوین فیلم‌نامه فیلم سینمایی از اطلاعاتی که اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق فراری از اردوگاه اشرف، فیلم‌های مستند بسیج و نیروی انتظامی استان تهران و متن بازجویی‌های دستگیرشدگان در خلال ناآرامی‌های پس از انتخابات سال ۸۸ شمسی به دست آورده، کمک گرفته‌است.آقای ابوالقاسم طالبی تصمیم داشته در ابتدا نام فیلم «ترور رئیس‌جمهور» گذاشته شود که به موجب نامه‌ای که از دفتر هاشمی رفسنجانی به دست وی می‌رسد، از این کار نهی می‌شود و نام فیلم سینمایی به قلاده‌های طلا تغییر پیدا می‌کند.

طالبی، کارگردان فیلم، اعلام کرده که فیلم سینمایی قلاده‌های طلا با حمایت سید علی خامنه‌ای ( رهبر جمهوری اسلامی ایران ) ساخته شده‌است. این در حالی است که طالبی پیش از این گفته بود که هیچ نهاد و ارگانی از فیلمی که ساخته، حمایت نکرده و نمی‌کند.

4.7/5 - (3 امتیاز)
باکس دانلود
دانلود شما نیم بها محاسبه میشود

دیدگاه ها