دانلود انیمیشن ۲۰۱۷ Sahara دوبله فارسی با لینک مستقیم از نارمک دانلود

دانلود انیمیشن 2017 Sahara دوبله فارسی با لینک مستقیم از نارمک دانلود

دانلود رایگان انیمیشن ۲۰۱۷ Sahara دوبله فارسی

منتشر کننده : نارمک دانلود

کیفیت ۷۲۰p پخش در شبکه خانگی

ژانر : انیمیشن | هیجان انگیز | کمدی

محصول : ۲۰۱۷ آمریکا

امتیاز : ۱۰/۵٫۵

زبان: دوبله فارسی

کیفیت: BluRay 720p

کارگردان : Pierre Coré

خلاصه انیمیشن : انیمشن صحرا درباره یک مار کبرای جوان با کمک گرفتن از دوست عقربش به بیابان سفر می کند تا عشق جدیدش ار از دست مرد مار گیر نجات دهد… دانلود با لینک مستقیم رایگان از سایت نارمک دانلود

این فیلم در یک طوفان ماسه ای آغاز می شود که مسافران با شترهای خود در زیر یک صخره استراحت می کنند. در اینجا آجر کبرا و پیت عقرب با موفقیت یک هندوانه را از یکی از سبدهای شتر به سرقت می برند.

پس از طوفان ، دو شخصیت اصلی سعی می کنند از خربزه خود لذت ببرند ، تنها این که کبرا بنفش بزرگتری به نام سالادین را به طرز وحشیانه ای از آنها گرفته شود. بعداً ، این گلبرگها از طریق صخره های ماسه سنگی که مارها در سایه جمع می شوند ، سفر می کنند و فقط توسط دوستان سالادین توسط بذر خربزه جمع می شوند.

آجار به دلیل جوانی و کوچک بودن او را تحریک می کند ، زیرا هنوز به پوست بزرگسال خود نریخته است. در حاشیه کویر ، آژار پیشنهاد فرار به واحه را می دهد ، اما پیت خاطرنشان می کند که واحه متعلق به مارهای سبز است. در آنجا اتفاق می افتد که اوا ، یک مار سبز را کشف کردند و سعی کردند واحه را ترک کنند ، فقط توسط یکی از پرندگان وزیر (رئیس) که نگهبان آن است ، گرفتار می شوند. پیت از این امر به عنوان دلیل استفاده نکردن از واحه استفاده می کند ، اما آجر دلسرد نیست.

دانلود انیمیشن صحرا Sahara 2017 دوبله فارسی کیفیت ۷۲۰p

لینک مستقیم UploadBoy Upera

حجم: ۵۸۰ مگابایت

 

Rate this post

دیدگاه ها