دانلود رایگان فیلم Blank 2019 با کیفیت بلوری

دانلود رایگان فیلم Blank 2019

منتشر کننده : نارمک دانلود

ژانر فیلم : اکشن , هیجان انگیز

محصول : ۲۰۱۹ کشور هند

کارگردان : Behzad Khambata ( بهزاد کامباتا )

هنرپیشگان : Sunny Deol ( سانی دئول ) , Karan Kapadia , Karan Kapadia

مدت زمان فیلم : صد و هفت دقیقه

خلاصه فیلم : حنیف ، عضو سازمان تروریستی Tehreer Al-Hind ، به همراه تیم خود وارد بمبئی می شود تا ۲۴ تروریست بمب را که هر یک توسط یک تروریست انجام می شود ، انجام دهد. در روز حمله ، وی در یک سانحه رانندگی مجروح می شود و به بیمارستان منتقل می شود. کارکنان بیمارستان با فهمیدن اینکه بمبی زمانی به بدن وی وصل شده است ، SS Dewan ، عضو تیم ضد تروریسم را مطلع می کنند. پزشکان غیرممکن هستند که بمب را از بدن حنیف جدا کنند زیرا مستقیم به قلب وی وصل شده است.

فیلم Blank 2019 : حنیف دوباره هوشیاری را بازیابی می کند اما پس از حادثه فراموشی گذشته نگر ایجاد کرده است. با این حال ، دیوان از اعتماد به او امتناع می ورزد و معتقد است که دروغ می گوید. در همین حال ، هسنا و روهیت ، زیردستان دویان ، تروریست دیگری به نام فاروق را دستگیر کردند. آرونا گوپتا ، برتر دیوان ، به او دستور می دهد حنیف را بکشد زیرا اطلاعات مورد نیاز را می توان از فاروک بدست آورد. دیوان ، که با تیمی همراه است ، حنیف را به مکانی جداگانه می برد تا در یک برخورد ، او را بکشد.

حسنا که طرح بمب را از خانه حنیف بازیابی کرده است ، می داند که مرگ حنیف باعث انفجار ۲۴ بمب دیگر خواهد شد. وقتی قرار است حنیف کشته شود ، یک باند تروریست به ماموران حمله می کنند. فرار سابق در پی تعقیب خودرو و حنیف را به زیرزمین مخفی برد. حنیف با مقصود ، رهبر خود ملاقات می کند ، که به او می گوید او و والدینش در شورش های جمعی به قتل رسیده اند. دیوان و تیمش دوباره حنیف را به اسارت می گیرند و همه تروریست های دیگر از جمله مقسود را به قتل می رسانند. حنیف فرار می کند.

دانلود رایگان فیلم Blank 2019

لینک دانلود :

دریافت مووی Blank 2019 کیفیت تصویر BluRay 1080p

لینک مستقیم

حجم: ۱٫۵۳ گیگابایت

دریافت مووی Blank 2019 کیفیت تصویر BluRay 720p

لینک مستقیم

حجم: ۱٫۳۵ گیگابایت

دریافت مووی Blank 2019 کیفیت تصویر BluRay 480p

لینک مستقیم

حجم: ۴۱۲ مگابایت

دانلود زیر نویس فارسی

Rate this post

دیدگاه ها