دانلود رایگان بازی Elo Hell برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود رایگان بازی Elo Hell برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود رایگان بازی Elo Hell

منتشر کننده : نارمک دانلود

بازی Elo Hell شما را در شرایطی قرار می دهد که باید از جهنم الو فرار کنید و با کمک و اسکورت این ماموریت بزرگ را انجام دهید. اسناد و مدارک زیادی در بازی دیده می شود که باید از آنها برای ماجرایی استفاده کنید و به سفر بزرگ Betzinger بپیوندید. این بازی مبتنی بر انتخاب است و داستان را می توانید به صورت اپیزودیک دنبال کنید. روایت های بازی انتخابی هستند و جهان بزرگ بازی را به یک ماجراجویی عظیم تبدیل می کند.

بازی در فضای کمدی دنبال می شود و شخصیت بازی را می بینیم که در ابتدا به بلوغ رسیده است و در دبیرستان حضور دارد. شما به عنوان یک گیمر باید مهارت های خود را بالا ببرید و به صورت بالقوه در مسیر حرکت کنید. شما می توانید با دوستان خود حرکت کنید و آنها را به چالشی بزرگ دعوت کنید.

 

بازی Elo Hell شامل بیش از صد مینی گیم جذاب است و می توانید استراتژی ساده و متنوعی را برای خود انتخاب کنید. در این بازی باید وقت خود را برای ساخت و برنامه پایگاه خرج کنید و روی زمانبندی خود مانور دهید. اکوسیستم بازی منطبق بر دیگر بازی های ساخته های این استودیو است.

دانلود رایگان بازی Elo Hell همیشه سعی کنید با فکر عمل کنید و دچار استراتژی های اشتباه نشوید. انیمیشن های گرافیکی بازی عالی است و ترکیب رنگی مختلف بهره برده است. حالت شب و روز هم در بازی برقرار است و جلوه خاصی به رقص نور در برخی از پازل های بازی می دهد. فضای کمدی بازی با دیالوگ های مختلف پر شده است و شخصیت ها به خوبی در ماموریت های خودشان حضور درخشان دارند. سیت کام های بازی واقعا لذت بخش است و از دیالوگ های طنز و جذاب پر شده است. بازی نقش بزرگی در ورزش های الکترونیکی هم دارد و شما هم می توانید یکی از تجربه کنندگان آن باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: Intel 4 core

Graphics: GTX 900 Series

DirectX: Version 10

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب دانلود رایگان بازی Elo Hell :

) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

۳) به نصب بازی بپردازید.

۴) محتوای موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

۵) از اجرای بازی لذت ببرید.

لینک دانلود رایگان بازی Elo Hell :

دانلود بازی Elo Hell-TiNYiSO با لینک مستقیم

رمز فایل: www.downloadha.com
Rate this post

دیدگاه ها