دانلود بازی Depraved v1.3b.57 برای pc با لینک مستقیم از نارمک دانلود

دانلود بازی Depraved v1.3b.57

منتشر کننده : نارمک دانلود

در بازی Depraved شما به عنوان رهبر پیشگامان در غرب وحشی فعالیت می کنید و باید ماجراجویی خود را در دنیایی عظیم دنبال کنید. این ماجرایی ختمی ندارد و کالسکه هایی پر از منابع در انتظار شما هستند. در ابتدا باید وارد شهرک بشوید و یک مکان مناسب برای اتراق پیدا کنید. از طبیعت مادر کمک بگیرید و کم کم راه خود را به سمت تجارت هموار کنید. شما در آخر باید به دنبال یک وطن جدید باشید و هرچه قدر که ساکنین شهر خود را خوشحال تر کنید به نفع شما خواهد بود.

در واقع مدیریت و ایفای نقش به عنوان یک شهردار وظیفه شما است و باید منابع غذایی و بهداشتی را در اختیار آنها قرار دهید. به بیماری های مختلفی دچار میشوید و هرگز نباید فراموش کنید که چه چیزهایی برای درمان نیاز دارند. خطرات بیشتر کم کم بیشتر می شوند و طوفان ها و دیگر بلایای طبیعی از راه می روند. دزدان به کاروان های شما حمله می کنند و مردم ناراضی دست به اعتصاب می زنند. این ها مشکل های بزرگی برای شما هستند و باید سریعا به دنبال راه حل ماجراها باشید. سوال اینجاست که آیا آمادگی دارید یا ندارید؟

بازی Depraved

بازی Depraved یک سیستم مدیریت جذاب با گرافیکی هیجان انگیز دارد و کم کم پای جرم و جنایت هم به شهر باز می شوند. هر تعداد جمعیتی که دارید به تغذیه نیاز دارند و اگر در این امر موفق باشید، می توانید از نیروهای انسانی بیشتر در نبردها و تجارت پرسود استفاده کنید. روی روحیه مردم خود تمرکز کنید و آنها را ساده تصور کنید. قدیمی های آمریکایی وارد شهر شما می شوند و این کاملا به شما بستگی دارد که آنها را دوست خود بدانید یا تبدیل به بدترین دشمنان خود کنید. آنها در شهرک سازی یا شما شراکت میکنند و در ابتدا از حضور شما احساس خطر می کنند. برای اینکه آنها را کوچک کنید و نفع خود را بدست آورید، باید با آنها تجارت کنید. اگر هم به زیستن کنار هم مسالمت آمیز علاقه ای ندارید می توانید با آنها بجنگید و سرزمین شان را تصرف کنید.

دانلود رایگان Depraved

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: X64 Dual Core CPU, 3+ GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 770 or AMD Radeon R9380

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/10

Processor: X64 Quad Core CPU, 3.6+ GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 970 or AMD Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

آموزش نصب :

) حتما آنتی ویروس خود را خاموش کنید

۲) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

لینک دانلود :

دانلود رایگان بازی Depraved v1.3b.57-SiMPLEX برای کامپیوتر با لینک مستقیم

Rate this post

دیدگاه ها