بهترین بازی های اکشن سال ۲۰۱۹ میلادی از نارمک دانلود

بهترین بازی های اکشن سال 2019

منتشر کننده : نارمک دانلود

در طول سال ۲۰۱۹ شاهد انتشار گیم های اکشن بسیاری بودیم که تنوع خوبی از شوتر اول شخص و سوم شخص تا سبک هک اند اسلش و حتی بتل رویال داشتند و بدون شک سال ۲۰۱۹ سال خوبی برای طرفداران گیم های اکشن بوده است. در طول سال ۲۰۱۹ میلادی شاهد انتشار بازی‌های جدیدی مثل Apex Legends و Astral Chain تا بازگشت مجموعه Devil May Cry و بازگشت کاپیتان پرایس در Call of Duty: Modern Warfare و انتشار قسمت جدید از مجموعه محبوب Gears of War بودیم.

دانلود Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

پس از بیش از یک دهه انتظار، سرانجام طرفداران سری گیم Devil May Cry توانستند شاهد انتشار قسمت جدیدی از این مجموعه هک اند اسلش بسیار محبوب باشند. هیدئاکی ایتسونو، کارگردان این مجموعه برای کارگردانی گیم Devil May Cry 5 بازگشت تا شاهد اتفاقات آن پس از چهار قسمت اول اصلی مجموعه باشیم. در گیم Devil May Cry 5 شاهد بازگشت شخصیت‌هایی چون دانته تا نرو و حضور شخصیت‌های جدیدی مثل V هستیم که درکنار داستانی جذاب، شاهد گیم پلی عالی، سریع و بسیار جذاب و سرگرم کننده هستیم که درکنار آن تنوع بسیار خوبی از اسلحه و فنون مبارزه درکنار موسیقی متن و طراحی مراحل بسیار خوب و محیط‌های متنوع قرار داده شده تا به صبر ۱۱ ساله طرفداران به بهترین شکل ممکن جواب داده شود.

دانلود Gears 5

Gears 5

استودیوی کوالیشن پس از اینکه با گیم Gears of War 4 ثابت کرد که این مجموعه به دست اشخاص مطمئنی سپرده شده، تصمیم گرفتند تا تغییرات گسترده‌ای را در قسمت بعدی این مجموعه انجام دهند که نتیجه آن گیم Gears 5 بود که درواقع تحول بزرگی در ساختار این مجموعه ایجاد کرده است. از جمله مهم‌ترین تحولات این قسمت می‌توان به حالت نیمه اوپن ورلد بازی اشاره کرد که به بازیباز این قابلیت را می‌دهد که در محیط بازی آزادنه به گشت‌و‌گذار بپردازند. اگرچه این تحولات شاید هنوز جای کار زیادی داشته باشد، اما کوالیشن از تغییرات در بازی نترسیده و حتی تغییراتی را در روند گیم پلی بازی داده و دشمنان جدیدی را نیز خلق کرده است. تمرکز گیم Gears 5 روی شخصیت کیت دیاز است تا جواب سوالات زیادی که از قسمت اول گیم Gears of War برای طرفداران ایجاد شده بود و منشا شخصیت ملکه و ارتباط آن با کیت دیاز و مادر کیت نیز داده شود و کوالیشن توانست در بازی Gears 5 به بیشتر این سوالات به بهترین شکل ممکن جواب دهد. درکنار این موارد، گیم Gears 5 دارای بخش چند نفره جدیدی به‌نام Escape نیز است که درواقع نسخه متفاوتی از بخش چند نفره محبوب Horde است.

دانلود بازی Astral Chain

Astral Chain

پر بیراه نیست بگوییم که پلاتینیوم گیمز یکی از بهترین هک اند اسلش‌ سازهای دنیای گیم است. پس از موفقیت با مجموعه بایونتا، حال پلاتینیوم در همکاری جدید خود با نینتندو بازی Astral Chain را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کردند و توانست مورد توجه طرفداران این سبک قرار بگیرد. گیم Astral Chain با داشتن دنیای جهان باز و شخصیت پردازی قوی توانسته به اثری با ارزش برای کنسول نینتندو سوییچ تبدیل شود و مانند بسیاری از آثار اصلی پلاتینیوم، این گیم نیز دارای گیم پلی و موسیقی بسیار خوبی است تا گیم Astral Chain به یکی از بهترین بازی‌های هک اند اسلش نسل هشتم تبدیل شود.

بهترین بازی های اکشن سال ۲۰۱۹

دانلود بازی Apex Legends

Apex Legends

پس از ساخت و انتشار دو قسمت از گیم Titanfall، ریسپاون امسال به سراغ سبک بتل رویال رفت و بازی Apex Legends را ساخت. این گیم درواقع براساس گیم تایتان فال تولید شده، اما توانسته شخصیت و هویت مستقل خود را داشته باشد و تفاوت‌های چشمگیر و بسیاری با منبع اصلی خود دارد. با وجود رقیبان سر سختی مثل فورتنایت، گیم Apex Legends خیلی زود به جایگاه خوبی دست پیدا کرد و با ارائه یک گیم پلی و شوتینگ بسیار بهینه و خوب و همچنین هیروهای متنوع و جذاب، به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های سبک بتل رویال و چند نفره تبدیل شده تا ریسپاون نشان دهد که توانایی بالایی در ساخت بازی‌های شوترهای اول شخص دارد. از نکات بسیار مثبت دیگر گیم Apex Legends می‌توان به پشتیبانی خوب آن اشاره کرد که ریسپاون توانسته در هر فصل هیروهای جدید با قدرت‌ها و توانایی‌های متنوع ارائه دهد و درکنار این موارد، گیم از تنوع اسلحه و تجهیزات بسیار خوبی نیز برخوردار است تا بازیکن بسته به توانایی خود استراتژی مدنظرش را در بازی پیاده کند.

دانلود بازی Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare

یک سال پیش بود که اعلام شد بخش داستانی در گیم Call of Duty: Black Ops 4 قرار ندارد و همین موضوع باعث واکنش‌های منفی طرفداران سری ندای وظیفه شد و حال تنها یک سال پس از انتشار این گیم، Infinity Ward با انتشار گیم Call of Duty: Modern Warfare خبر از بازگشت به ریشه‌های اصلی این مجموعه می‌دهد. اتفاقات گیم پیش از سه‌گانه Modern Warfare جریان دارد و بازی به‌نوعی یک سافت ریبوت برای این مجموعه است و به همین منظور شاهد حضور کاپیتان پرایس جوان در بازی هستیم. Infinity Ward موفق شده با گیم Call of Duty: Modern Warfare یک بخش داستانی درگیر کننده و جذاب را ارائه دهد که مورد توجه بسیاری از علاقه‌مندان نیز قرار گرفته است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها