آموزش کسب یوسی در بازی پابجی از نارمک دانلود

آموزش کسب یوسی

آموزش کسب یوسی در بازی پابجی

اگر از علاقه مندان به بازی پابجی هستید بدون شک می دانید که رمز موفقیت شما علاوه بر شیوه و نوع بازی، ارتباط بسیار زیادی به یوسی دارد. اگر قصد به دست آوردن یوسی به صورت رایگان و یا پولی را دارید در این بخش با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تری در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید با تجربه و دید بهتری به انجام فرایند بازی پابجی بپردازید.

یوسی چیست؟

یوسی (PUBG Mobile UC) در واقع یک نوع ارز رایج در بازی پابجی است که به واسطه آن می توانید شرایط ایده آل تری از بازی را برای خودتان فراهم کنید تا در مقایسه با سایر رقبا قدرت بهتر و بیشتری را به دست آورید. از جمله مزایای استفاده از یوسی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • با کسب یوسی شما به راحتی می توانید به سلاح و تجهیزات بیشتر و مناسب تری دسترسی داشته باشید.
  • یوسی به تعداد بالا می تواند باعث شود تا شما شخصیت خودتان را به صورت کامل شخصی سازی کنید. لباس های متنوع و متفاوت و متناسب با نوع مراحل خود انتخاب کنید.
  • همچنین با استفاده از یوسی می توانید قدرت سلاح ها و تجهیزاتی که در اختیار دارید را به میزان قابل توجه ای افزایش دهید.
  • و…

در نهایت اینطور می توان بیان نمود که یوسی یکی از مهم ترین و پرتاثیر ترین بارز های موجود در بازی پابجی است که با استفاده از آن می توان به قابلیت های بسیار منحصر به فردی در بازی پابجی رسید اما چطور می توان آن را به دست آورد؟

آموزش کسب یوسی

چطور می توان یوسی را به دست آورد؟

روش های متفاوت و متنوع ای برای کسب یوسی بازی پابجی وجود دارد که در حالت کلی به دو دسته رایگان و پولی تقسیم بندی می شود. این دو دسته هیچ نوع تفاوتی با یکدیگر نداشته و تنها تفاوتی که در آن ها وجود دارد، تنها در شیوه تهیه آن است.

به عنوان مثال در روش های رایگان شما بدون پرداخت هزینه ای و تنها با انجام برخی از ماموریت ها و افعالی همچون فالو کردن شبکه های اجتماعی، نصب اپلیکیشن های خاص و… می توانید به مقدار مناسبی یوسی جمع آوری کنید.

اما در سوی دیگر بخش پولی این بازی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بتوانید تنها در مدت زمان بسیار کمی به تعداد یوسی مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. نکته ای که در این بخش وجود دارد، این است که در بازی پابجی، پرداخت درون برنامه ای به صورت دلاری است و نمی توان از ایران عموما اقدام به تهیه و خریداری آن نمود، مگر اینکه کارت اعتباری در اختیار داشته باشیم که عموم مردم از این کارت برخوردار نیستند، پس تنها راه حلی که باید به آن توجه داشت، استفاده از سایت های واسط برای انجام این عمل است که البته در تعداد و انواع متفاوت و مختلفی در مارکت وجود دارند که یکی از بهترین های آن، سایت اسان جم است که به صورت تخصصی به فروش انواع جم و الماس بازی های موبایلی می پردازد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه ها