دانلود CRI File System Tools ورژن ۲٫۴۰٫۱۳٫۰ برای pes 2021 از نارمک دانلود

نرم افزار CRI File System Tools برای pes 2021

دانلود نرم افزار CRI File System Tools با لینک مستقیم

دانلود CRI File System Tools

دانلود CRI File System Tools

منتشر کننده : نارمک دانلود

CPK File Builder برنامه ای از ابزار CRI File System است که دارای نمای رابط کاربری گرافیکی کاربر پسند است که برای ایجاد یک فایل .CPK کار می کند. فایل CPK خود عملکردی مشابه پرونده .RAR دارد. معمولاً از پرونده های CPK برای فشرده سازی داده های بازی استفاده می شود بنابراین اندازه بازی کوچکتر است. یک نمونه از بازی هایی که از پرونده CPK استفاده می کنند ، سری بازی های Pro Evolution Soccer است. یک ابزار نسخه GUI برای ایجاد یک فایل CPK است. با کشیدن و رها کردن پرونده ها و فهرست ها ، آنها را ثبت کنید.”> هر طور که ساختار دایرکتوری و پرونده های گروهی را دوست دارید می توانید تغییر دهید. این ابزار همچنین به یک عملکرد برای بهینه سازی تخصیص فایل مجهز شده است.

“CRI Packed File Maker” یک برنامه ساده از برنامه سازنده CPK است. با CRI Packed File Maker ، به راحتی با عملکرد کشیدن و رها کردن ، پرونده های CPK ایجاد خواهید کرد.

این برنامه برای آن دسته از شما که ترجیح می دهید با استفاده از برخی دستورات CMD از نسخه کنسول CRI Packed File Maker استفاده کنید (از طریق CMD اجرا شود) استفاده می شود.

این ابزار به شما امکان می دهد تا مستقیماً با استفاده از کاربرگ اکسل یک فایل CPK ایجاد کنید. به راحتی می توانید با تعریف یک لیست فایل در یک صفحه کاری و کلیک روی دکمه ، یک فایل CPK ایجاد کنید.

CRI File System tools برنامه ای است که برای اجرا بر روی .NET Framework 4.0 ساخته شده است. به خصوص برای ویندوز ۸٫۱ / ویندوز ۱۰ دیگر نیازی به نصب .NET Framework 4.0 / 4.5 نیست زیرا از قبل در سیستم عامل ویندوز ۸٫۱ / ۱۰ گنجانده شده است. علاوه بر این ، از ابزارهای CRI File System می توان برای سیستم عامل های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی نیز استفاده کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه ها